други недоспали?

  • 2 946
  • 73
Хора как се справяте с липсата на сън? Кафе, добре, но в един момент спира да действа  Sad  Ако и на следващата вечер не можете да се наспите по същите причини? До колко вечери можете да иzкарате, беz да ви проличи славно?
И по колко дни траят при вас беzсънните периоди (майки с 2 годишни деца)?  Моето кукле се буди вече цяла седмица в 5 сутринта и иска да играе. Да ама аz искам да нанкам  Sad
Дано иzрастват най после теzи кътници, че ще подлудея  Wink
Виж целия пост
# 1
Аз не съм с 2 годишно, но не съм се наспивала от повече от месец - ако не ме събуди бебето 3-4 пъти вечер, то каката ще го направи. Засега издържам, ама до кога...
Виж целия пост
# 2
Аз не съм с 2 годишно, но не съм се наспивала от повече от месец - ако не ме събуди бебето 3-4 пъти вечер, то каката ще го направи. Засега издържам, ама до кога...

нали zанеш вица ... 5 години и трябва да иzглеждаш бодра и весела  Laughing аz трябва да си подпирам клепачите и усмивката  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
При мен периода на тотално недоспиване трая всичко на всичко ... 3 години. Всяка нощ - минимум 5, до към 7-8 ставания...  Crazy Crazy Crazy Мисълта, че ще легна и ще спя непробудно осем часа (например) ми се струваше като някаква фантастична нелепица... МЕЧТАЕХ си да се наспя... Ама ей на - мина, замина... В момента, в който навърши три години, сякаш преминахме някаква - физическа ли, психологическа ли, бариера - не знам, ама всичко се промени. Наспивам се прекрасно.

Не знам какъв съвет да ти дам, освен  Hug - не полудявай, след време ще си го припомняш с умиление.
Виж целия пост
# 4
Моят Сашо е от караконджулите. Ако стане след 6,00 часа е голямо събитие. Добре поне, че има дълбок и спокоен сън от бебе.
Виж целия пост
# 5

BirdsFlu  , четох една статия zа периодите и след 3 г. zапочвали периоди на страх от тъмно, от някакви прикаzни герои, да не ги оставят родителите  ...  май прекалявам с четенето  Wink

 chibi   моят спи също zдраво, но като му zапочне период на неискане да спи ... ела гледай на какво приличам на 10 тия ден. никакъв грим не ме оправя  Wink


zаминавам да играя на влак бодро и весело  Wink
Виж целия пост
# 6
5 години не бях спала повече от 6 часа накуп Shocked.

Като беше бебе си лягах с нея и през деня и зарязвах веднага всичко останало. За бързо заспиване (до 5 мин.) препоръчвам горещо автогенно трениране.
Виж целия пост
# 7
До втората годинка не бях се наспала една вечер като хората. После взеха да се разреждат събужданията и след 3 годинка вече имах нощи където се наспивах хубаво.Сега е на 5 и нямам грижи.
Виж целия пост
# 8
                  Аз не съм мама  Mr. Green и пак съм недоспала.Явно съм изградила някакъв навик та не ме тормози това.Отивам на работа,след това гледам внуците - родителите да ходят и те на работа,на купони и т.н.Ако съм след обяд на работа в 6.30 съм на линия,защото малчовците са се ококорили,а на мама и се спи,ноооооооо мама е моето детенце и си го оставям да поспи. Laughing
Виж целия пост
# 9
Периода ми на недоспиване беше около 5 год. , че малко ми се застъпаха децата Mr. Green След 2.5 годинки децата спят доста по-спокойно.Но дотогава е smile3511
Мисълта, че ще легна и ще спя непробудно осем часа (например) ми се струваше като някаква фантастична нелепица...
И на мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Не съм спала от преди 2 години по това време.Тогава тръгнаха зъбите.Не ме питай как издържам,случвало се е идобщо да не мигна,също и да няма къде да легна,защото господинчото се е настанил на моето място и не ще да мръдне.Издържа се.Да не говорим,че ходя и на работа  Crazy
Виж целия пост
# 11
Ох,  и аз от пет години не съм спала като хората Tired В резултат, вместо глава, ми се струва, че имам голямо празно пространство. Много ми е трудно да се съсредоточа и да мисля.
На два-три пъти /вече тотално каталясала/ съм спала непробудно, разбирай въобще не съм ги и чула, че са църцали /2 броя на 4.5 и 1.5 г/, ама после толкова гузна се събуждах....
По-веселото е, че и двамата са караконджули, т.е лягат късно и стават рано,  като по-голямото се вдига по 2-3-4 пъти на вечер по най-различни поводи, а малкото се отчита поне по два пъти. Случвало се е и да спят двамата непробудно, но тогава пък аз ставам да ги видя наред ли са, че е необичайно да спят така hahaha
Не ми се мисли какво ще е като тръгна на работа!
Виж целия пост
# 12
И аз да се включа към отбора.По малки сме,но откакто се е родила бебка е нямало вечер в която да не се събуди поне 3,4 пъти.Къде и се играе,къде да пие вода...
Виж целия пост
# 13
Детето не спи нощем или рано става. За промяна в дневния режим, начина на хранене, мястото за спане мислили ли сте? Последните зъби?
Виж целия пост
# 14
именно последните зъби и една стомашна инфекция са проблема, но не съвсем. Моят проблем е, че съм сънливец по принцип и това недоспиване ми вижда сметката и съм толкова неадекватна и недрожелюбна. А кафе 1 , 2 , 3 после започва да ми горчи и направо ме трови  Sick Та въпросът ми е как изтайвате да сте недоспали и в добро настроение и външен вид  Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия