Кувертюра за спалня

  • 2 664
  • 20
Откъде, момичета? Помагайте!!! Искам да е хубава, да не е тип олекотена завивка (защото напоследък основно такива се продават) и да не трябва да си дам цялата заплата за нея Simple Smile
Виж целия пост
# 1
В момента в Кауфланд има промоция на големите одеяла с животински мотиви. На нашата спалня имаме зебра и стои много добре.
Виж целия пост
# 2
А защо не си харесаш плат и да дадеш да ти я ушият  Thinking
От тия дет съм виждала в магазините нищо не ми е грабвало окото  Sad
Ако не ти излезе прекалено скъпо, това ми се струва удачен вариант  Peace
Виж целия пост
# 3
И в Метро има хубави. Между другото си купих от Иличнци и съм много доволна.Розова с къдрични, пера я в пералнята Peace
Виж целия пост
# 4
Откъде, момичета? Помагайте!!! Искам да е хубава, да не е тип олекотена завивка (защото напоследък основно такива се продават) и да не трябва да си дам цялата заплата за нея Simple Smile

Купих си след 1 месе4но обикаляне по магазините това което търсех !!!
 4ист памук индииски размер 270/230 цена 44.70лв. има много добър избор в новия магазин ZONA дето е н а Орион с/у Макдо.
на паратера като влезеш в дясно вторият   
дано сам ти била полезна Flutter
Виж целия пост
# 5
Всеки има различни разбирания за кувертюрата, аз не понасям тези с възглавнички и къдрички.
Виж целия пост
# 6
В Комо разгледай, ако не ти е много далече. Преди някоко месеца имаше доста богат избор, а и цените бяха прилични.
Струва ми се, че и в магазините на Панагюрище  /тях ги има на много места/ имаше, дано не бъркам.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви, момичета  Hug Вчера обиколих малко, харесах една в магазин на Панагюрище на Графа. Наистина много хубава. Аз също не понасям с къдрички, предпочитам нещо по-изистено и стилно. Най-много ме впечатли обаче една в магазин до операта. Италианска, маркова (не съм запозната с марките в този бранш, така че не знам каква точно беше). Обаче.....680 лв. Сърцето ми прескочи един удар като чух цената. Но много я харесах, направо очите ми останаха в нея!
Виж целия пост
# 8
..........................Най-много ме впечатли обаче една в магазин до операта. ...........

Ааа, страхотни неща има в тоя магазин, за съжаление съм влизала само веднъж... втори път не посмях   Shocked .
Виж целия пост
# 9
На Графа точно до Магазин Нико си харесах и аз. На Бенетон-800 лв. откажах се на момента ooooh!
Виж целия пост
# 10
На Графа точно до Магазин Нико си харесах и аз. На Бенетон-800 лв. откажах се на момента ooooh!
A вчера в този магазин имаше само одеяла на Пиер Карден, които упорито се опитваха да ми продадат за кувертюра, но аз не се поддадох Simple Smile
Ааа, страхотни неща има в тоя магазин, за съжаление съм влизала само веднъж... втори път не посмях   Shocked .
Повярвай ми, аз също няма да посмея повече да вляза там  Joy
Виж целия пост
# 11
Купи си вчера фантастична кувертюра от едно магазинче на Графа, точно до този на Бенетон. На Панагюрище е и е много красива Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Daniele , може ли снимчици да я видим Hug
Виж целия пост
# 13
Да, утре ще направя, обещавам Simple Smile
Виж целия пост
# 14
http://www.panagurishte.com/UserFiles/Image/site_images/153352_DSCF0161.JPG Ето такава е, но отгоре бродираните цветя не са бели, а тъмно кафеви. Стои много хубаво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия