hyperemesis-някой страдал ли е

  • 1 216
  • 19
Има ли някой е страдал и с втора бременност?/това е ужасното повръщане,по 100 пъти на ден,24 часа в денонощието,което води до обезводняване/.Толкова ми беше лошо с първата бременност,не можех да мисля,не можех да чета,не можех да гледам телевизия,не можех да пийна глътка вода,а камо ли да ям.Не можех да понасям милион миризми и някои цветове дори.Който е имал,ще знае за каво говоря/това не е обикновеното прилошаване при бременност-в много,много по-тежка форма/.Сега съм в 7-ма седмица и умирам от ужас да не се случи отново.Миналият път започна средата на 6-та.Имам нужда от малко надежда.Има ли някой,който да е прескочил тази гадост с втора бременност?А има ли някой,който да е видял полза от хомеопатия или нещо друго?Изпитвам УЖАС,че може пак да се появи
Виж целия пост
# 1
На никой ли не му е било лошо? ShockedНе може да съм само аз!
Виж целия пост
# 2
Миличка всяка бременност е различна, надявам се тази да не прилича на предната. Предполагам не си само ти, но хиперемезиса не е толкова често явление....... и слава Богу  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти!  bouquetИ наистина-слава Богу!Не го пожелавам и на най-големия си враг!
Виж целия пост
# 4
Не се тревожи и не мисли за това сега. както ти е казала ronq  всяка бременност е индивидуална. Бъди спокойна и вземи просто превантивни мерки. Внимавай с храните и вярвам, че всичко ще е ОК. Peace
Виж целия пост
# 5
ауу, - все едно моята бременност си описала. Само че не знаех, че си има име това състояние. Съчувствам ти искрено- аз свалих 11кг. ooooh! Дано тези, които сме го преживяли веднъж - втория път да ни пропусне, че направо ooooh!  Sick Дано да получиш повече окуражителни отговори.  Hug Аз първите 3 месеца бях сигурна, че никога няма да поискам второ Wink
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за окуражителните думи!Наистина внимавам с храните,опитвам се да ям предимно плодове.Лина,миличка,съчувствам ти!Никой не може да разбере агонията на това,ако не го е преживял.Много жени правят аборт,защото просто не могат да продължат.И аз ги разбирам.И аз мислех като теб за втора бременност,второто човече стана съвсем случайно,още не мога да проумея как Grinning.Сега съм в 7-ма седмица,миналият път ми беше вече лошо по това време и се надявам...Ще пиша как върви-може пък да ти дам лъч надежда.
Виж целия пост
# 7
аз при първата бременност бях като теб цели 4 месеца,3 пъти лежах в болницата заради обезводняване.е втория път лежах 1 път само,повръщането беше само 1 месец и в по лека форма.но веднага след като станех ядях нещо,ина4е по4вах д а повръщам.
лека бременност и да знаеш,4е второто раждане  е много по лесно и бързо.
Виж целия пост
# 8
Аз бях с диагноза хиперемезис гравидарум. Повръщането започна от първия ден на 7 г.с., гаденето беше силно и постоянно, през всяка минутка от денонощието. Спираше само докато спях. Каквото и да хапнех - повръщах, не можех да пия вода, защото от нея ставаше още по-зле. Повръщах при смяна на положението от хоризонтално във вертикалко, дори от обръщане в леглото, от миризми, не понасях дори рекламите на храни по тв. Лежах по цял ден, нямах сили да се замъкна и до тоалетната даже. Отслабнах 7 кг, приеха ме за 2 седмици в болница. 4 дни ми вливаха глюкоза, витамини, физиологичен разтвор, а 10 дни бях на Деган инжекции. Лекарят там ми каза, че повръщане до 2 пъти дневно е в рамките на нормалното, оттам нататък е болестно състояние. След 13 седмица повръщането намаля до 3 пъти на ден, но не спря. Така си продължи до края на 17 г.с., когато за съжаление загубих бебето.
Виж целия пост
# 9
шокирана ще чакам с нетърпение да се похвалиш че караш най-леката и приятна бременност и няма и помен от сътоянието ти през предишната! Hug Стискам ти палци!
Жабче, съжалявам, че си преминала през този кошмар а и крят е бил трагичен Cry Засичала съм те в "Искам бебе" и знам колко дългоочаквано е било мъничето Sad  Кураж Hug Бъди силна и вярвай, че следващия път всичко е е наред! spoko
Виж целия пост
# 10
И аз бях с диагноза хиперемезис гравидарум. Същата история, от началото на 7г.с., същото лечение до средата на 5 месец! Знам как се чувстваш и аз търсих отговори в и-нет, но то е божа работа, казах си- Никога повече няма да забременея! Да но сега се чувствам вече добре, и си очаквам бебчето с нетърпение, заслужава си!
Виж целия пост
# 11
Ох,мамчета...съжалявам,че се намериха други!Заслужава си!
Жабче,все едно си описала моята бременност.Много,много,много съжалявам за края й!Имам позната с много подобна история.Забременя отново и всичко беше наред!Роди си здраво детенце!Вярвай,миличка!Моли се!Знам,че ще се случи и ще притъпи болката!Ще следя какво става с теб и ще се моля!Наистина ще се моля да имаш скоро здраво и чудесно човече,а това мъниче да го пази от небето!
Виж целия пост
# 12
Шокирана миличка и да ни държиш в течение на нещата  Peace  Hug
Виж целия пост
# 13
шокирана, не съм страдала от това, което описваш, но искам да те окуража, т.к. моите две бременности не си приличаха. При първата имах гадене и спях по 20 часа в денонощието /това само в началото/, при втората почти нямах гадене и такъв поспалив период.
Надявам се да не си приличат и твоите бременности!
И нали знаеш да си хапваш сутрин веднага като се събудиш, още докато си в леглото.
Виж целия пост
# 14
Лина,благодаря!Вдъхваш ми надежда!Роня,ще пиша задължително!
Извинявам се за предишния ми постинг Embarassed-писах,че съжалявам,че се намериха други,а после,че си заслужава ooooh!-исках да кажа,че си заслужава въпреки всичко да минеш през това-резултатът е страхотен!Но напоследък ми куца писането Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия