Нещастие след нещастие...

  • 13 470
  • 46
Не ми стигат нервите, не ми стигат проблемите,та господ е решил да ме подложи на още едно изпитание. Малкият ми син е може би пред операция. Диагнозата е картилагинерна екзостоза. На някой нещо говори ли му това? Утре по обяд ще чуем мнение на още един лекар. Милото ми детенце. Толкова ми е мъчно- не стига, че страда, заради раздялата ни с баща му, ами сега и това.  Направо съм сломена. Покрай това на ден говорим по няколко пъти с БНД- такива задушевни разговори водим...
Виж целия пост
# 1
мила нищо не излиза в гугъла
каква е диагнозата на прост език обяснена?
моля те не се стряскай предварително - може да е нещо "обикновено" колкото и така да звучи на х.фона на операци - но все пак не се притеснявай излишно
важното е да има лечение на проблема и всичко да се открие както на време така и да се намерят добри лекари

пусни тема в подфорума на деца с пробелми но с точната диагноза - предполагам си я сбъркала щом гугъла не изкара нищо
Виж целия пост
# 2
Пуснах тема в здравния. Докторът каза по телефона, че е израстък на костта и по това, което му прочетохме- че е за операция. Много ме е страх. Малкото ми момченце... Cry
Виж целия пост
# 3
В гугл намерих какво означава това. Най-общо - върху кост се образува нова и причинява болки. Доброкачествено е и е изградено от кост и хрущял! Най-често се появява на рамото или коляното. Миличка, всичко ще бъде наред! Стискам палци! Пиши какво казват лекарите, ако ще оперират кога ще бъде и т.н. Дръж ни в течение, а ако е нужна помощ - само кажи!

Cartilaginous Exostoses - това е диагнозата на английски. 
Виж целия пост
# 4
Джема,не се сломявай!дано всичко мине леко,бързо и малкият да не се стресира! дръж се!
ние със сигурност ще се молим детето да е добро съвсем скоро! Praynig
Виж целия пост
# 5
 Джемма ,съжалявам много...Не се тревожи,баща ми имаше такова нещо.Поне както го  описаха момичетата ,мисля че беше такова.Не си спомняма каква беше диагнозата.Операцията не е сложна и опасна.Е,пак си е неприятно...операция е все пак,но не се тревожи !Не е нещо страшно!Моля се всичко да мине бързо и безпроблемно! PraynigПожелавам ти много сили!Прегръщам те Hug
Виж целия пост
# 6
Джема,понякоха Господ или съдбата ни изправят пред изпитания,който ние трябва да преминем,за да продължим напред Praynig.Често се чудя ,защо ?Понякога отговорите ги намирам след време,така и ти след време може би ще намериш отговора на въпроса ти ,който знам ,че си задаваш сега:Защо пак на мен?:
Всички тук ще стискаме палци и ще се молим всичко да свърши добре. Praynig
Виж дали мамите от другият подфорум(при болните дечица),не биха могли да ти помогнат по-някакъв начин.
Прегръщам те силно. Hug
Виж целия пост
# 7
Много благодаря, момичета. За пореден път ме подкрепяте. И аз намерих малко инфо междувременно. При нас е на рамото, не е на коляното. Снимката изглежда доста страшно. Sad
Виж целия пост
# 8
Джема не е страшно, не се шашкай,  ще го клъцнат и всичко ще е наред.
Кажи му какъв мъж ще стане и  ще покаже на всички колко е смел, ей такива работи  му говори, момченцата много се връзват на такива подсказки. Всичко ще е наред бъди сигурна Hug
Виж целия пост
# 9
джема и за мен годината на свинята е свинска! и предишната година ми беше с много неприятности.
Не можеш да избягаш от живота си. За нещо, което е станало не трябва да се ядосваш, защото така няма да бъдеш в състояние да промениш нещо друго, което естествено ако пропуснеш след известно време ще се ядосваш пак... И така тоя кръг не свършва  Thinking
горе главата, ще се справиш и с това. И помни, че наистина винаги може и да е по-зле.

Наслаждавай се на хубавите моменти с детенце! Дори и сега ги има, нали?  Hug
Виж целия пост
# 10
Джема, пожелавам ти операцията да мине успешно и малкия да се въстанови бързо.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 11
Джемма  Hug
И друг път съм казвала, не ме бива в успокояващите думи, но виж успокоителни прегръдки за теб винаги ще се намерят  Hug
Ще се справите с юнака, ще видиш  Hug
Виж целия пост
# 12
Джемма Hug
Дано всичко е наред имах такова на китката махнаха го с местна упойка като бях на 18г. не е страшно много но си е страшно като си мама.
Прегръщам те и стискам палци.
Виж целия пост
# 13
Джема  Hug
Виж целия пост
# 14
Джема, толкова много изживя, че направо се чудя как издържаш. Това е още едно изпитание. Преодолей го със сила. Бъди опора на детенце.
Пожелавам ти да си смела и знам, че всичко ще мине благополучно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия