цитонамазка-колко дни след цикъл

  • 16 555
  • 35
момичета ,колко дена след цикъла се правеше цитонамазка
аз си записах час ама се пада 12 ден от цикъла а помня ,че се правеше веднага
дали да не я отложа newsm78за другия месец ми е чуденката
Виж целия пост
# 1
Аз винаги ги правя на втория чист ден от цикъла/втория ден,след като ми свърши/.За да съм сигурна,че всичко се е изчистило.
Виж целия пост
# 2
До сега не знаех , че това има значение newsm78А иначе имах претенции , че съм изрядна и си правя цитонамазка всяка година. Sick
Виж целия пост
# 3
И аз
Виж целия пост
# 4
аз правих миналия месец през 10-ти ден от цикъла.и доктора каза че е подходящ ден от цикъла.успех
Виж целия пост
# 5
Не знаех, че има някакво значение. Правих си цитонамазка 10-11 мисицо слиед раждането, още не ми беше дошло и акушерката нищо не ми спомена по въпроса...
Виж целия пост
# 6
Аз лично съм чувала, че 1 седмица след цикъл е най- добре.
Виж целия пост
# 7
никога не съм си правила - страх ме е - боли ли?
Виж целия пост
# 8
Аз си правих предния месец 14 дена след цикъла и лекарката нищо не ми каза.

Reniris не боли - нищо не се усеща. С нещо като клечка за уши вземат секрет от шийката на матката и с това твоето участие спира. Те си го мажат на едно стъкълце и го пращат в лабораторията за изследване. След 2 седмици /поне при нас е така/ отиваш да си вземеш резултатите. Събери смелост и върви - то няма и от какво да се плашиш де...
Виж целия пост
# 9
Моят гинеколког държи да правим намазките веднага след цикъл,като казва,че тогава резултатите били най-точни.
Но сигурно всеки доктор си преценява.Не знам newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз си я правя по време на овулация, така съм чула Thinking

reniris, нищо не се усеща, отивай спокойно Grinning
Виж целия пост
# 11
А някой може ли да напише, кои дни НЕ са подходящи?
Виж целия пост
# 12
Ами за цитонамазката май може по всяко време (освен по време на цикъл) ако се налага. Но наистина най-добре е такива изследвания да се правят в първата чиста седмица след цикала. Това важи и ако имате да горите ранички, за хормонални изследвания, за мамографски и т.н...
Виж целия пост
# 13
Ами за цитонамазката май може по всяко време (освен по време на цикъл) ако се налага. Но наистина най-добре е такива изследвания да се правят в първата чиста седмица след цикала. Това важи и ако имате да горите ранички, за хормонални изследвания, за мамографски и т.н...
Благодаря- наистина ме интересуваше.
Виж целия пост
# 14
Аз си я правя по време на овулация, така съм чула Thinking
Peace
За цитонамазка получавам писмо-покана по пощата. Там изрично пише, да си запиша ден по средата на цикъла, тоест около 14-тия ден, ако цикъла е на 28 дни. Винаги е било така, не зависи от лекар или поликлиника.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия