Когато ви подценяват ...... ?

  • 7 773
  • 56
Когато ви подценяват как реагирате ?
Реагирате ли изобщо ?
Става ли ви обидно или изобщо не ви пука ?
Днес при мен се случи такова нещо и щом се
сетя очите ми се пълнят със сълзи  Cry
Може би съм прекалено чуствителна ли що ли,
но ми стана много обидно  Sad
Вие как постъпвате ?
Виж целия пост
# 1
Определено ми става много неприятно.
Случвало се е да си го припомням дни наред,да го преживявам отново и отново,събуждала съм се плувнала в пот и първата мисъл ми е била тази...
Истината е,че най-вероятно нямаше да ми пука толкова ако човекът,който ме е подценил е бил прав.
Но съм страшно честолюбива и несправедливите обвинения ме нараняват.
Изпитвам нужда да се доказвам,обяснявам,дори оправдавам.
За да ме разберат,не защото им го дължа.
Не понасям да остана неразбрана.
Виж целия пост
# 2
Зависи какво е подценяването- на лична основа или професионално. Личните неща, особено от приятели или скъпи хора много трудно се преживяват, даже да не кажа че счупеното май не може да се залепи.
А подценяването може да е и избиване на комплекси от другата страна. 
Виж целия пост
# 3
Ужасно се дразня, когато някой се опитва да ме подцени, или още по-лошо - когато не ме приема насериозно.
Виж целия пост
# 4
Усещам болезнено буцата в гърлото.
Това е, откакто не гласувахте акуратно
и ме пренебрегнахте заради една Ксения.
Виж целия пост
# 5
Когато ме подценят, не ми става приятно.
Когато ме надценят - също.
Виж целия пост
# 6
Неприятно ми е,дразня се,но очите ми никога не се пълнят със сълзи.От сълзи полза нямам.
Виж целия пост
# 7
 CryСтава ми много болно,готова съм да се разрева,за едната чест живеем и нея като ни вземат ...става гадно #2gunfire
Виж целия пост
# 8
Обикновенно намеквам ,че ме подценяват,естествено не ми е приятно.Анализирам и ситуацията.
Виж целия пост
# 9
Когато ме подценяват, ми дават предимство. Мога да им дойда изневиделица, както казваше Ал Пачино в "Адвокат на дявола" - любима моя филмова реч. Няма никакво значение кой как ни над/подценява, ако собствената ни самооценка е стабилна.
Виж целия пост
# 10
CryСтава ми много болно,готова съм да се разрева,за едната чест живеем и нея като ни вземат ...става гадно #2gunfire
Кой може да ти вземе честта,ако не му я отстъпиш доброволно?Ако циганинът,който рови в казаните ти каже:Како,много си проста!,взема ли ти честта или не?Ако шефът ти повиши колегата,а не теб,обезчестява ли те?
Виж целия пост
# 11
Предпочитам да ме подценяват. Така винаги имам скрити козове. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Не мисля, че реагирам някак newsm78 Поне не на момента.
Но на мен по-скоро ми се случва да ме надценяват.
Виж целия пост
# 13
Като теб, Джулс, първо ме стяга гърлото и ми се реве. Удържам се някак си. След няколко часа чак ми хрумва как е трябвало да реагирам. И ми е криво, че не съм го направила веднага. Много съм чувствителна  Close, когато не ме оценят по достойнство.
Но винаги има възможност за реванш Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Когато ме подценяват, ми дават предимство. Мога да им дойда изневиделица
Абсолютно  Simple Smile Предпочитам да ме подценяват и изведнъж - хххххаааа - да ги сразя (независимо с хубаво или с лошо), отколкото да ме надценяват и да ме товарят с някакви техни си очаквания и представи, които да трябва да покривам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия