за ваксините и хомеопатията

  • 1 987
  • 5
преди пове4е от месец на бебето ми беше поставена пентаксим,първи прием.от този ден нататък детето се промени коренно.спря да спи ве4ер,стана нервен.....с мъжа ми и хомеопатката ни стигнахме до извода ,4е тази промяна е от ваксината,няма от какво друго да е.сменихме няколко лекарства,не минава,а в момента е и с ужасна кашлица,имаше кристали в урината,розови петна по памперса.в4ера приехме еднократно силика 1м,хомеопатката каза,4 еорганизма ще се из4исти от отровите и явно детето е 4увствително към ваксините.мисля,4е засега ефект има,бебето кашля по -малко и снощи спа малко по добре,буди с емного,но заспива по лесно после.
въпроса ми е преди следващия прием на ваксините трябв а  ли да пием хомеопати4но лекарство,неутрализиращ действието на ваксината.хомеопатката каза,4е ще пием хомеопати4ен еквивалент на ваксина,ама как ще се разбера с ли4ната.нали ваксините са задължителни Thinking?аз съм против слагането им,хомеопатката каза,4е тя е само за слагането на полиомилитната,а за коклюшната,само ако детето е в контакт с болен.
Виж целия пост
# 1
   Здравей, МарианаМама. Аз не съм хомеопат, но много жално ми стана за детенцето ти.
Защо не помислите по въпроса да не му слагате повече ваксини? Освен това те съвсем не
са толкова задължителни, а и вие имате очевидни причини да ги откажете. Пък и
полиомиелитна - доколкото знам, в България още се слага жива. (?)
Виж целия пост
# 2
хомеопатката каза,4е ще пием хомеопати4ен еквивалент на ваксина
Пиши за тез хомеопатични еквиваленти на ваксините - какви са и откаде се копуват?
Виж целия пост
# 3
едва ли се купуват,хомеопат трябва да ти ги даде.
Виж целия пост
# 4
Не са толкова задължителни ваксините - погледни закованата тема в Здравния. Бих се замислила сериозно дали да слагам ваксини, кога и какви в този случай. Ако не се разбереш с личната, можеш да я смениш - мисля, че точно този месец междувпрочем.
Виж целия пост
# 5
Така е наистина. Васкините могат да бъдат много опасни, но, за жалост, както и при други неща, има заинтересовани от това те да се рапространяват. Виж ако искаш този линк. Има мн интересна информация.
http://www.anhira.com/zimabezab/imuno.php
Даже в момента чета една страхотна книга за ваксините на Александър Коток - "Ваксините - въпроси и отговори за мислещи родители". Прочети я ако ти попадне.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия