Театър!

  • 52 212
  • 557
Предлагам тук да пишем за всички постановки, които сме гледали.

Впечатления и отзиви, какво Ви хареса и кое Ви подразни?

Любими български актьори и незабравими спектакли....

 Hug
Виж целия пост
# 1
Е, никой ли не ходи на театър?  Sad
Виж целия пост
# 2
Харесвам "Майстора и Маргарита" на Теди Москов.
"Финале Гранде" на Камен Донев
"Самолетът беглец" на Галин Стоев.
"Къде беше снощи", "Още въднъж отзад", "Вечеря за тъпаци" на Иржи Менцел.
"Шинел" на Зуека и Нина

Бих искала да гледам двете нови постановки на Камен Донев. Peace
Виж целия пост
# 3
Пристрастена съм към постановките на Сашо Морфов.
Гледам ги с кеф всеки път.

Отделно, има още много постановки, които искам да посетя.
За съжаление, ако не сме си намерили помощница за малкия, трудно ще припарим до салона.

Сега съм се наточила за "Идеалният мъж" в Народния.
Виж целия пост
# 4
Идеалният мъж е много хубава, особено второ действие, за моя изненада Владо Карамазов си го изнесе цялото, много приятно ме изненада.
Но искам специално да препоръчам .народното творчество на Камен Донев. Гледах го онзи ден и още ме държи. Разбрах какво имат предвид хората като казват "магията на театъра". Това е постановката на сезона, а Камен Донев е гениален.
Постановката като цяло беше умопомрачително смешна и енергична, заболя ме устата и гърлото от смях и ръцете от ръкопляскане. И накрая точно за 3 минути направи един кратък монолог и така ме стегна за гърлото, че още не ме пуска. Казваше невероятно прости и мъдри неща с елементарни думи, но още не ме отпуска въздействието му. Аз лично ще го гледам поне още веднъж, най-искрено го препоръчвам и на вас.
Друго, което ми хареса, е Ножица-трепач, но то е старо, може би вече сте го гледали.
Виж целия пост
# 5
Някой гледал ли е постановката: МИХАЛ или "Зех тъ, Радке! Зех тъ!"? Играят я в "Сълза и смях". Мисля да отидем да я гледаме.
Виж целия пост
# 6
Чудесна тема!
Ще се опитам да пише често.
За този сезон най-разтърсваща за мен бе постановката на Иван Добчев “Стриндберг в Дамаск” (Театрална работилница "Сфумато").
За миналият - гостуващият Димитър Гочев с "Персите". О, и "Великият инквизитор" на П. Брук!
Очаквам "Одисей" на Теди Москов, която предстои пролетта, надявам се (в ТБА).
За почитателите на Морфов- "Троянски кон" (отново) напролет - авторският му прочит по "Илиада".
Все не успявам да стигна до спектакъла "Рогодзен".
Виж целия пост
# 7
Поздравления за темата!!! Grinning
Миналата седмица гледах ВРАЖАЛЕЦ и ви го препоръчвам. Отдавна не се бях смяла така. Само като видиш Любо Нейков и Рачков са достатъчни.  Joy
Виж целия пост
# 8
Последното което гледах преди 20 - тина дни беше "Клюки от ада" и много ми хареса. По време на цялата постановка се заливах от смях
Виж целия пост
# 9
не ми допадна "Красиви тела",предсказуема и доста мудна постановка.преглъща се само заради Стефания Колева.
Виж целия пост
# 10
Снощи гледах "Съдии за убиване" с участието на Стефан Рядков, Дидо Манчев, Цветодар Марков и Елена Кънева. Футболна комедия, която не беше никак лоша
Виж целия пост
# 11
И аз гледах "Вражалец" преди известно време. Комедията я препоръчвам на всеки, много готина и смешна постановка.  Laughing
Виж целия пост
# 12
"Вражалец" я гледах миналата зима, но с удоволствие бих я гледала още веднъж  Grinning
Виж целия пост
# 13
Още един глас от мен за "Вражалец"  Laughing
Виж целия пост
# 14
Имам билети за  "За народното творчество" този четвъртък. Когато ги купувах преди почти 20 дни бяха едни от последните. Ще пиша впечатления в петък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия