Как празнувате рожденните дни на децата си?

  • 924
  • 6
Здравейте момичета!
Тъй като скоро отпразнувахме 9-ият рожден ден на големия ми син, се замислих, как Вие, родителите в чужбина празнувате рожденните дни на децата си? Начина, по който преминава тържеството тук, претполагам Ви е много добре познат newsm59 nbirthday  ura  bigdance2 Tada  party023  party041 Gift Gift smile3510 eat Popcorn happy bd baloni hbday baloni cook и т.н. и накрая  1dishes Simple Smile Simple Smile Simple Smile!
С голям интерес очаквам Вашето включване по темата, ако разбира се бихте искали да споделите опита си  love001!

Желая много хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 1
Нагласям така нещата, че да сме си в България. На първата му годинка бяхме тук и поканихме гости у дома, това е. За по-големи деца предполагам, че би било по-различно.
Виж целия пост
# 2
..тук е популярно празнуването извън дома-места подобни на клубовете в Бг,с нюанси и теми (в зоолог.градина има сафари рд,1 час някой води децата с шапки сафарени да гледат тематично животни; има клубове с много и различни надуваеми неща за скачане,клуб с различни електронни и други игри и пр). Клубът осигурява пица и торта,резервира се от час до час ,подаръците се отварят пред гостите..
Ние засега празнуваме у дома,каня малко деца (броя на навършваните години +1,2),играят,не ядат,торта,правят нещо като проект, за да имат малко структура и да имат какво да вземат с тях си,подарявам им по книжка и толкоз..
Виж целия пост
# 3
От това, което чувам от тук и там оставам с впечатлението, че малките празнуват най-вече у дома, а по-големите някъде навън- кино, зоо, клуб, музей и др.
На нас тази година ще ни е първият "голям" рожден ден- четвъртия. Казвам голям, защото до сега сме канили 1-2 познати дечица на мои познати, едната година пък бяхме при баба и дядо, а тази година вече ще е с деца от градината- нейни познати, някои от които даже не са идвали у нас и от сега започвам да се "притеснявам" с какво ще ги забавлявам ooooh! Wink

правят нещо като проект, за да имат малко структура и да имат какво да вземат с тях си..
Аnette, сподели някоя тема за проект в тази връзка. Ти си с по-голям опит Hug На мен все ми идват едни неща на ум, с които само ще се омацат, а аз накрая ще трябва да реновирам жилището Laughing
Виж целия пост
# 4
Биба,
на рд на ния (3г)правиха корони- аз купих такива от едно като мека гума,фоум му казват,може да се изреже от прост картон;лепиха отгоре стикери,пухове,блестящи неща и си тръгнаха с короните на главите:)
оня ден на стеф на рд правиха снежинки,пак на тоя принцип
ето идеи
http://www.enchantedlearning.com/crafts/
трябва да е еднакво за всички (аз бях купила различни цветове корони и стана драма),да се прави за макс 10-15минути,да е по възможност без много рязане(предварително изрязаваш ако има какво) и да има специално място за целта(за да не се маже лепило върху торта)
Виж целия пост
# 5
Одитор. Черпя се целия ден и се поздравявам горещо какви хубави деца съм пръкнала. Подарявам си много неща за тези си особени заслуги. Като пораснат още децата, може да разнообразя рутината, като ги засрамявам с разкази, съдържащи графични детайли от раждането им, пред приятелите им.
Ах, мечти. .. Mr. Green

В училището на Калина традицията е, разбирам, да се канят двата класа на рождения ден. Като си закубя косата другата пролет как да организирам една армия дечурлига, ще ти опиша подробностите. 
Виж целия пост
# 6
Тук малките най_4есто пра3нуват в къЩи, 3а по_големите има неЩо като детски кътове. А идеята на Анет мн ми хареса, Ще я имам в предвид.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия