Изтръсквате ли през балкона?

  • 5 700
  • 93
Замислих се напоследък, защото в офиса ни редовно съседката отгоре тупа разни гадни черги и китеници, които пускат освен прахоляк, и цели фъндъци от косми и прежда. Всичката тая гадост се настанява на нашия балкон. А най-гадно е като се разтупа точно когато съм излязла да пушна една цигара с глътка кафенце. Цялата гнус се изсипва в чашката ми.
Та, направих си равностметка дали и аз тормозя така някой съсед. Всъщност тупам само покривката от трапезарийната маса, след като съм обрала боклучетата и са останали единствено трохички. А и го правя през прозореца, като винаги надниквам дали надолу някой не си е отворил прозорците. Всичко друго пера.
А вие тупате ли? Или пък някой вас ви тероризира?
Виж целия пост
# 1
Не тупам нищо. Изтърсвам само покривката от трохите и в много, много редки случаи чаршафи и одеяла.
Виж целия пост
# 2
Аз не тупам абсолютно нищо,намирам изтупването през прозореца на каквото и да е било за селска проява...а иначе съседката над нас от време на време проявява селския си манталитет
Виж целия пост
# 3
 А пък аз като една върла селянка всяка сутрин тупам чаршафа и одеалата на детето, нашите също. Друго нищо не тупам, слагам пътеките на просторите да се проветряват понякога, след като съм ги минала с прахосмукачката.
 Никой не ме тероризира.
Виж целия пост
# 4
Аз не тупам абсолютно нищо,намирам изтупването през прозореца на каквото и да е било за селска проява...а иначе съседката над нас от време на време проявява селския си манталитет

Миличка, явно имаш личен опит от селски прояви - доста си запозната със селския манталитет... Whistling
Виж целия пост
# 5
Аз изтупвам само покривката от масата и спалното бельо всяка сутрин. Черги, китеници, килими и прочие (не че много ги имаме де) пера или чистя с прахосмукачката. Но живея в къща на 1-ия етаж, така че и да тупам от сутрин до вечер, пак няма да преча на никого. А в блок наистина е много гадно когато някой си изтупа мръсотиите върху твоя балкон. Close
Виж целия пост
# 6
мм, дамм, изтърсвам покривката Embarassed
Виж целия пост
# 7
Не тупам през прозореца/балкона нищо - дори и покривката, която чистя с малка прахосмукачка. Но съседката на първия етаж не ми вярва. Аз пък свикнах да съм потенциално заподозряната.
Виж целия пост
# 8
Изтърсвам спалното бельо. Поглеждам, разбира се, за пиещи кафе съседи.
Килими, черги, китеници и др. подобни нямам.
Виж целия пост
# 9
Изтупвам само покривката след ядене, но винаги след като предварително съм погледнала отвън
Виж целия пост
# 10
Само покривката изтупвам след ядене.Но съседката над нас ме побърква с нейното постоянно тупане.Тя е манячка :изтупва всичко,дори дрехите преди и след като ги облича,постоянен тормоз.Бях и предложила да го прави в определени часове,но ми отказа.Сега ще остъкляваме терасата,за да се спася от мръсотията,която се сипе от горе.
Виж целия пост
# 11
А пък аз като една върла селянка всяка сутрин тупам чаршафа и одеалата на детето, нашите също. Друго нищо не тупам, слагам пътеките на просторите да се проветряват понякога, след като съм ги минала с прахосмукачката.
 Никой не ме тероризира.

и аз като тебе,немога да легна на неизтупан чаршаф,колкото и селско да им се струва на някой хора  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Нищо не тръскам през терасата, защото блокът ни е с такава архитектура, че всичкия боклук ще иде на хората отдолу на терасата. Покривката си я изтупвам в мивката. Няма как Rolling Eyes На предишното място, където живеехме, тупах с чиста съвест, защото под нас нямаше тераса, само заден двор, където птичките се погрижваха след 5 минути да няма никакви трохи Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Аз не тупам абсолютно нищо,намирам изтупването през прозореца на каквото и да е било за селска проява...а иначе съседката над нас от време на време проявява селския си манталитет

Миличка, явно имаш личен опит от селски прояви - доста си запозната със селския манталитет... Whistling


Ауу някои хора вече се засегнаха,защо ли newsm78 Joy hahaha
Виж целия пост
# 14
Ауу някои хора вече се засегнаха,защо ли newsm78 Joy hahaha

Оооо, не съм се засегнала, само констатирах. Точка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия