Има ли мама от София, която иска да помогне на една бедна, бургаска девойка

  • 1 625
  • 25
Поболях се по едни обувки, които видях в Манго, Варна и от които за съжаление нямаше моя размер (38) там.
Сън не ме лови от тогава (събота) и имам молба: ако някоя софийска мама се съгласи да ми ги купи и прати ще съм й безкрайно благодарна до края на живота си и ще я споменавам с добро! Мога да пратя парите предварително или с наложен платеж!
Ето ги и тях:


Размера е 38, цвета: черен.
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
чак пък да се поболяваш зарад някви цървулки ...........хмммммм май имаш нужда от психиатър  Joy
Виж целия пост
# 2
Може и да имам! Но в случая не съм пуснала темата, за да търся такъв!  Peace
Виж целия пост
# 3
Хм...имам почти същите ,но са от преди 100 години.Това модно ли е сега ?
Виж целия пост
# 4
приличат също на галоши
Виж целия пост
# 5
Не знам дали е модно! Знам, че ми харесват и ги искам!
Виж целия пост
# 6
Хъмммм... Аз пък защо останах с впечатлението, че на мода идват обувките с хоризонтален ток?  ooooh!  Joy Joy
Виж целия пост
# 7
сериозно ли мислиш ,че имаш проблем ?Че чак си се поболяла ......
Виж целия пост
# 8
Една мацка вече ми писа в кю-то! Благодаря й от сърце!
На останалите: бъдете живи и здрави!  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 9
И аз мога да ти ги купя, ако не става с другото момиче.
И защо коментирате излишни глупости не разбирам?!Който може, да ходи да ги купи!Модерни, немодерни, кой ви иска мнението?
Виж целия пост
# 10
ами смешно ми стана - бабите на село носят подобни,а и обявата е доста смешно поднесена   - чак да не можеш да живееш заради някви смешни обувки .... и да търсиш хора да ти ги пращат от друг град ........
Виж целия пост
# 11
И аз мога да ти ги купя, ако не става с другото момиче.
благодаря ти!   bouquet  bouquet  bouquet
И защо коментирате излишни глупости не разбирам?!Който може, да ходи да ги купи!Модерни, немодерни, кой ви иска мнението?
явно е модно сега да се остроумничи по този начин!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Нека си пишат девойките! На мен не ми пречат! Щом си се кефят няма проблеми!  Tired
Виж целия пост
# 12
И аз мога да ти ги купя, ако не става с другото момиче.
И защо коментирате излишни глупости не разбирам?!Който може, да ходи да ги купи!Модерни, немодерни, кой ви иска мнението?


Точно така.Никой не иска вие да ги носите,а да помогнете на момичето да се сдобие с тях.
Виж целия пост
# 13
по- скоро да се осъзнае ,че не са жизненоважни  Joy
да не се вкопчва в мисълта за притежание ,това не носи щастие ,а разочарование ....
Виж целия пост
# 14
И защо коментирате излишни глупости не разбирам?!Който може, да ходи да ги купи!Модерни, немодерни, кой ви иска мнението?
явно е модно сега да се остроумничи по този начин!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Нека си пишат девойките! На мен не ми пречат! Щом си се кефят няма проблеми!  Tired
Хм, модно Thinking То от тези коментари се вижда кой има нужда от помощ Mr. Green И остроумничи не е точната дума, по скоро тъпоумничи.
LaDiDa, супер са патъчките! Peace И аз така страдам по разни чепици и правя всичко, за да си ги купя.

по- скоро да се осъзнае ,че не са жизненоважни  Joy
да не се вкопчва в мисълта за притежание ,това не носи щастие ,а разочарование ....
Аре нема нужда от проповедници, за това кое носи щастие и кое не! Crossing Arms На теб щастие ли ти носи да дрънкаш глупости без да те питат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия