има ли бейби бум в последната година-две

  • 2 107
  • 57
здравейте мами,интересно ми е какво е вашето впечетление. Дали наистина има бейби бум ,както се тиражира навсякъде по медиите.Дали е модерна темата или наистина българката се е захванала да роди по още едно дете . Аз съм малко пристрастна ,защото точно тази година след 10 години чудене се реших на второ ,а и покрай мен доста майки повториха ......но как мислите  .........има ли активизиране на майките за второ или трето baby_neutral
Виж целия пост
# 1
Според мен наистина много майки се решиха на второ или трето дете в последните години. А някой дори на първо.  Но чак бейби бум не бих казала. Това, че виждам все повече бременни жени по улиците може само да ме радва. Желая успех на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 2
През последните 4 години даже  Thinking от тогава забелязвам всичко около мен да се множи  Simple Smile

Нормално е, повечето жени от набор 70-ти, които не родиха на по 20 г., а след като завършиха висше, намериха си работа и т.н., затова се получи една дупка без бебета преди години + икономическия фактор, но той не е решаващ според мен.
Виж целия пост
# 3
На мен ми се струва, че има. Обяснявам си го с това, че хората, които са около моята възраст- 28 години, се пооправиха по някакъв начин материално или ако не, поне разбраха, че няма да станат по-парични, и решиха, че е време за деца. А може би, сега , когато имам дете много повече забелязвам майки и бременни жени, преди не са ми правели толкова впечатление. Но все пак мисля, че има.
Виж целия пост
# 4
През последните 4 години даже  Thinking от тогава забелязвам всичко около мен да се множи  Simple Smile

Нормално е, повечето жени от набор 70-ти, които не родиха на по 20 г., а след като завършиха висше, намериха си работа и т.н., затова се получи една дупка без бебета преди години + икономическия фактор, но той не е решаващ според мен.

И аз така мисля. И да добавя, че миналата и по-миналата година имаше рекорден брой сватби. Сватбата вече не е фактор да има бебе, но обикновено следсватба идва бебчето Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Да, има.Все по-често виждам бременни или майки с бебета.
Виж целия пост
# 6
здравейте мами,интересно ми е какво е вашето впечетление. Дали наистина има бейби бум ,както се тиражира навсякъде по медиите.Дали е модерна темата или наистина българката се е захванала да роди по още едно дете . Аз съм малко пристрастна ,защото точно тази година след 10 години чудене се реших на второ ,а и покрай мен доста майки повториха ......но как мислите  .........има ли активизиране на майките за второ или трето baby_neutral
Брат ми е 10години по-мальк от мен.Много си го обичам и сме си приятели.Давай!
Виж целия пост
# 7
Да, има според мен. И това много ме радва!
Виж целия пост
# 8
И аз мисля, че има и то от повече от 2год. Най-малкото препълнентите детски градини го доказват. Да не говорим за проспериращите детски борси. Просто на хората им писна да чакат "нещата да се оправят". В крайна сметка времето тече и ако не вземеш сам живота си в ръце кой друг да го направи? Отново доказваме, че сме "твърда" нация. На пук на всичко си правим дечица и им се радваме  Flutter И така трябва!

Успех на всички!!! Peace
Виж целия пост
# 9
и аз мисля че има, все по често срещам по улиците бременни жени, и майки с деца, това е супер не мислите ли?  Peace
Мой колежки например много са ми се радвали, но ми правеха забележка като обличам по прилепнали дрехи и ми се виждаше корема/била съм парадирала с положението си/  newsm78, аз пък се чувствах даже горда от това че съм бременна.
Какво по хубаво нещо от едно малко човече?
Виж целия пост
# 10
Определено има!! Да са ни живи и здрави дечицата! И който има възможност - нека да потрети!!
Виж целия пост
# 11
Бейби бум , определено има , според мен, но той за съжаление е само в голмите градове. В по-малките , раждаемостта е в плачевно състояние  Confused
Виж целия пост
# 12
В София е най-голям бейби бума,според мен.То цяла Бьлгария се изсипа тук!И ще продьлжава да се изсипва,та ще бием рекорда!
Виж целия пост
# 13
Незнам какава е статистиката, но ми прави впечатление големият брой деца по улиците, а също и бременни жени. Дано да се увеличават дечицата, че нещо понамаляхме.
Виж целия пост
# 14
HE
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия