Има ли майки започнали захранване с пюре от 2 зеленчука?

  • 2 667
  • 36
Добре,има ли майки започнали захранване с 2 зеленчука?
И какво се е случило?
Виж целия пост
# 1
Сигурно има. Може би няма да се случи нищо кой знае какво, но не виждам никакъв смисъл от рискове. Защо да не е само един за начало, а два? Защо да се бърза и да се рискува без нужда? Ти си преценяваш  Peace
Виж целия пост
# 2
Захраних с пюре от картоф и морков на Хип. Нищо, което да ме притесни не е станало. След това дадох картоф и карфиол, картоф и тиква, картоф и тиквичка. Давах един познат вече зеленчук и един нов.
Виж целия пост
# 3
Сигурно има. Може би няма да се случи нищо кой знае какво, но не виждам никакъв смисъл от рискове. Защо да не е само един за начало, а два? Защо да се бърза и да се рискува без нужда? Ти си преценяваш  Peace
По-добре послушай Блонди,а й според ме не е редно да се прави така.Защо ти трябва да си правиш експерименти? Thinking
Виж целия пост
# 4
Не е редно. Почва се с един, след това се добавя друг. Какъв е зора, че да е с два?
Виж целия пост
# 5
А аз искам да попитам с каква марка пюрета ще е най-добре да стане захранването? Според вас коя е най-добра за цета???
Виж целия пост
# 6
А аз искам да попитам с каква марка пюрета ще е най-добре да стане захранването? Според вас коя е най-добра за цета???

Домашно приготвените са най-добри за целта.
Ако обаче толкова държиш да е готово, моля те, не давай Ганчев.
Виж целия пост
# 7
Аз започнах с Хип,после дом. приготвени Peace
Виж целия пост
# 8
Зеленчуково започнах 2 дни само с картоф и после на ХИП картоф и морков, сега карфиол и картоф, но хич не го хареса и картоф и тиква давах пак на ХИП, но за плодовите хич не съм делила, започнах направо с комбинации от 2 и повече плодове, проблем не съм имала да чукна на дърво  Peace Най-добре си го почни с картофче пък после давай с по 2 и повече зеленчука и добавяй по един нов към вече изпробван, че ако се обрине няма да разбереш от какво е.
Виж целия пост
# 9
А аз искам да попитам с каква марка пюрета ще е най-добре да стане захранването? Според вас коя е най-добра за цета???

Домашно приготвените са най-добри за целта.
Ако обаче толкова държиш да е готово, моля те, не давай Ганчев.
какво против имаш Ганчев?Обясни моля те...отровни ли са кво?Да, има някой комбимаций,които не са вкусни,но всички марки имат такива,даже има някой отвратителни,но по-важното е на детето да му харесва,нали?
 По темата-аз започнах с дом. пюре от картоф и съвсем малко морков и АМ-сега вече яде почти всякакви комбинаций,които са подходящи за неговата възраст.
Виж целия пост
# 10
Аз не съм видяла да продават пюре само от един зеленчук. newsm78 Така,че ако държиш да захранваш с един зеленчук трябва да си го направиш,аз захраних с картоф и морков.Пък и не виждам какво толкова може да стане ако са два зеленчука на веднъж. Thinking
Виж целия пост
# 11

 какво против имаш Ганчев?Обясни моля те...отровни ли са кво?Да, има някой комбимаций,които не са вкусни,но всички марки имат такива,даже има някой отвратителни,но по-важното е на детето да му харесва,нали?


Против Ганчев имам напалм:)

Сега сериозно, отгоре е закована тема със състав на пюретата. Имат захар, нишестета, Е-та. Купувала съм едно, две пюрета - е няма по-гадно нещо.
Важното е, освен на детето да му харесва, да е качествена храна, а Ганчев не е такава.
Виж целия пост
# 12
Да, аз съм една от тях. Почнах с ХИП, не сме имали проблем "чук-чук".
Виж целия пост
# 13
Аз захраних моите бебчета на 5 месец с пюре от картоф и морков.Първо бях купила ХИП но те изобщо не го харесаха и аз пробвах с Ганчев и доста по-добре го приеха.Сега предпочитам домашно приготвени храни ,но когато нямам време или възможност да готвя без притеснение давам готови пюрета предимно на Ганчев.
Виж целия пост
# 14
Не виждам защо трябва да се пришпорва бебето и да се захранва с два зеленчука едновременно. Аз започнах така:
1. картоф
2. картроф и тиква
3. тиква и сини сливи
4. от утре - ябълка и тиква

До момента съм давала на Ганчев само сини сливи. Преди да му дам да яде винаги опитвам вкуса. Естествено, че ако е блюдкаво и гадно на вкус, не бих му го дала. Е-та винаги ще има, не се заблуждавайте.
Така че, не виждам къде е проблемът, освен в личните предпочитания на майката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия