С какво ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ?

  • 169 753
  • 1 940
Дайте да съберем всичко на едно място с дразнителя Свекърва?
Та въпросът е с какво най вече ви дразни свекървището?Начина по който се държи с детето?Съветите които дава при отглеждането?За начина на хранене?За прохождането?Или за вас самата като майка?Вариантите са безброй, но нека всеки сам разкаже.
Моля оплачете се и споделете на воля тук Свекървището не поглежда поне Grinning
Виж целия пост
# 1
От много време вече не се дразня на съветите на свекървата. Просто ги пропускам покрай ушите си, кимайки с глава Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Фактът, че е свекърва не е ли достатъчен?  Mr. Green
Сега сериозно. Не се бърка в нищо, но пък ме дразни с това, че веднага след изписването от болницата непрекъснато питаше (т.е. мрънкаше на мъжа ми) кога ще види бебето, въпреки че още преди раждането предупредих всички роднини, че гости ще приемам не по-рано от месец след изписването. Сега вече, когато може да идва всеки ден, тя се затъжва за внучето си на 2 седмици веднъж.  newsm78 
Е има и други дреболийки, които ме изкарват извън равновесие понякога, но не премълчавам. В този ред на мисли и аз не съм снаха мечта.  bowuu Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 3
Откъде си сигурна, че не поглежда?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Говори, говори... Ако случайно тя не поглежда, все ще се намери кой да й донесе какви ги бълвате тук.  tooth
Виж целия пост
# 4
Мале каква чудесна темичка за съжаление се отнася за децата ни а не за нас ако трябва да се оплача какво ме дразни в " съкровището ( както тя самата се нарича макар и на шега)" ще напиша 20 страници но понеже много се разбираме тя си хвана чукалата и замина за Гърция с цел да ме накаже- но и представа си няма че наказа себеси а не мен Joy мааааааааалко след като родих, а не преставаше да мрънка кога ще има внуче. Е отношението и спрямо мен и всичките и близки няма да обсъждам защото темата не е такава, но много години и мълчах по време на бременността си (7 ми  месец ) си хванах чукалата и мъжа и хоб вкъщи. Twisted Evil тя представляваше това като разбра Sick  ха  да те видя кого ще тормозиш Joy иначе пак си мрънка като и се обадим(защото тя не може званим и ние -е не аз) и дава команди , ама кой и обръща внимание Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Малеее,нищо не разбрах...... newsm62
Виж целия пост
# 6
Малеее, хоб и ние четем тука... Така че внимавайте какво пишете Mr. Green Ми то, май нямате друг дразнител, освен свекървата. Всяка втора тема е все такава.
Виж целия пост
# 7
Нищо конкретно...
Преди малко като се прибрах ме подразни това, че е влизала у нас и е пипала където няма работа.
Вчера ме подразни това, че бутнала ябълка в ръцете на детето без да го изпрати да се измие преди това, а то влиза отвън.
Може би най-много ме дразни това, че не зачита моето мнение и авторитета ми пред децата.

Виж целия пост
# 8
Ми как всичко е хубаво докато СНАХАТА не влезе официално в дома на Свекървата. Тогава елате ни вище!!!
Виж целия пост
# 9
  Живееме отделно и дори да иска, не може да ме дразни. Аз нея я дразня много повече, просто защото го правя нарочно. Ми проклета снаха съм и се кефя като ми се връзва на лиготиите. Също така не й оставам длъжна в приказките и си казвам всичко в очите. Няма да я изтипосвам с конкретни изцепки, поне за сега.
  Честно казано ми липсва темичка, в която свекървите оплюват снахите. Няма ли свекита във форума, ще бъде интересно да видим и вашата гледна точка.
Виж целия пост
# 10
   Няма ли свекита във форума, ще бъде интересно да видим и вашата гледна точка.

Има. Заповядай и мисли му http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163203.520
 Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Живеем на близо 200км от свеки.  Party
Отиваме за два дена като през цялото време той ходи и мърмори по адрес на МАМА,все нещо го дразни и накрая като се приберем в къщи след първия им телефонен разговор с мъжо не си говорим поне седмица!  newsm78 
  Така и не разбирам и половината от провиненията ми,но главното е ,че съм много лоша!  Mr. Green

  Като цяло нещата които ме дразнят са толкова много,но нали знаете за свеки или добро или нищо!
Виж целия пост
# 12
Откъде си сигурна, че не поглежда?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Говори, говори... Ако случайно тя не поглежда, все ще се намери кой да й донесе какви ги бълвате тук.  tooth
  А може и да поглежда, казва ли ти някой newsm78
Виж целия пост
# 13
живея на 400 км от свеки така,че няма причина да ме дразни  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Имам късмет свекърва ми е да чудесна, не мога да се оплача от нея, ще и изпратя темата ако стане забавна, но засега не е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия