Търся хубав УОК за нормален котлон, с дебели стени

  • 5 979
  • 14
Търся хубав УОК за нормален котлон, с дебели стени
Виж целия пост
# 1
Аз  имам на Тефал,взех  го от Билла  на  времето.Един  от  любимите ми готварски съдове.
Виж целия пост
# 2
И аз го имам този на Тефал, но наскоро си купих един доста по-голям и направо се родих Simple Smile
Четох, че най-добрите били тези китайките, евтините, гледах ги в китайските магазини, ама те и дръжки нямат. а този моя ночия пък е ефтинджос и покритието му е гола вода, почна да пада на второто готвенв, иначе е трепач Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Aйде още една с Тефала от Билла... Laughing
Виж целия пост
# 4
И аз го имам този на Тефал, но наскоро си купих един доста по-голям и направо се родих Simple Smile
Четох, че най-добрите били тези китайките, евтините, гледах ги в китайските магазини, ама те и дръжки нямат. а този моя ночия пък е ефтинджос и покритието му е гола вода, почна да пада на второто готвенв, иначе е трепач Simple Smile
А на Тефал дръжките, които се захващат за тигана не вършат ли работа? Те се продават отделно и са много удобни, особено за уок.
Виж целия пост
# 5
Моета е на Фислер със стъклен капак, една дълга дръШка като на тиган и една като на тенджера. Става zа нормален котлон, полzвала съм я и на обикновена пе4ка, както и на гаzова и сега на стъклокерамика.

Преди имах една на Икеа, пълен боклук беШе, с таzи се родих (но струва и 10 пъти пове4е  Whistling )
Виж целия пост
# 6
Tatjana, дай повече информация за този УОК. Откъде го купи, колко парички, колко е голям? ОТ какъв материал е, ако ти е удобно де Simple Smile

Boto, не става дръжката не, тези на китайците имат едни стърчащи железа, на които трябва да се монтира дървена дръжка, съвсем елементарно, вкарва се вътре, ама ми се вижда прекалено, нещо малко по-хубавичко ми се ще  #Crazy

Виж целия пост
# 7
Обърках се zа дръжките  Embarassed  и двете са като на тенджерка  Embarassed

http://www.fissler.de/Kanton_Wok+show=detail+detailID=fis_598113 … 2_sw,jpg.3.0.html  тоzи е, купен от Франция, фирмата е немска и не zнам дали ги има и в БГ  Confused  СтруваШе 130 ?.
Виж целия пост
# 8
Има фислер да, но точно такъв не съм виждала, тук са ужасно скъпи нещата им.

Изглежда много добре, ще проуча по-подробно, благодаря.
Виж целия пост
# 9
Има фислер да, но точно такъв не съм виждала, тук са ужасно скъпи нещата им.

Изглежда много добре, ще проуча по-подробно, благодаря.

Ами те и тук не са евтини  Wink  но наистина са добри. Сега видях 4е мой модел го има все пак и с една дълга тиганска дръжка и една малка, тенджерска  Crazy  http://www.fissler.de/Kanton_Stielwok+show=detail+detailID=fis_5 … 2_sw,jpg.3.0.html
Виж целия пост
# 10
Да, само че е по-малък, твоя е с 4 см по-голям диаметър, което не е малко.
Успяваш ли да докараш китайски манджи като от ресторанта Simple Smile
Аз с моя евтиния доста добре се справям , чак се изненадвм от резултатите Simple Smile Много ми е кефф
Виж целия пост
# 11
Ами то освен от Уока си zависи и от майстора   chef  Wink  Аz на ресторант не ям китайско или въобЩе аzиатско, глеzена съм, живях в Аzия и това което се предлага по ресторантите не е автенти4но  Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
 Сменям си кухнята и си търся хубави тенджери ,за да сменя 20-годишните "Алпака" ,които жената успя да прегори!Ако някой знае нещо интересно и хубаво и естествено на прилични цени ! Цени от 200лв на тенджера не ми се дават!
Виж целия пост
# 13
Има на Мадрид хубави тенджери, български са на нормални це, нераждавейка, с дебели дъна, мой са такива.
Пада се магазинчето бли зо до тази улица по която върви 120, сега и забравих името.
Като се тръгне от канала посока, слатина, от ляво на се пада, малко магазинче, само за тави и тенджери.
Виж целия пост
# 14
http://www.nvb-bg.com/read.php?see=product&prid=97&catid=47
може да видиш дали това не става за теб.
ние от техномаркет си взехме квадратна тенджера и тиган от щанда на тази фирма там - ню вижън бутик.
доста са дебели стените и са някакво ново поколение покритие. доволна съм засега. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия