Мъжът ми си има любовник!

  • 19 254
  • 341
Не знам как да започна, още не мога да си събера мислите в главата. Та така... мъжът ми си има любовник, той е с 3г. по млад от него и е необвързан. Разбрах го вчера. Съпругът ми ми го каза. Каза също, че много ме обича  и децата също и че става въпрос само за секс. Помоли ме да го разбера, каза също, че никога не бил ми изневерил с жена, но с мъж било друго... просто имал нужда от това. Мислех, че имаме идеален брак, винаги сме споделяли всичко и почти винаги сме на едно мнение за важните неща. Общо взето "идеалното" семейство. Каза, че ако искам в събота можем да излезем някъде на клуб и да ни запознае с въпросния мъж! И аз сега Confused.... просто ... не знам... да се запозная ли с любовника на мъжа ми!
Виж целия пост
# 1
Това пързалка ли е? newsm78
Виж целия пост
# 2
НЕ СЕ ЧУДИ !
установи кой е жената в двойката и му прехвърли дамакинските задължения!

Така ще имаш време за себе си

Виж целия пост
# 3
Ще взема някой ден и аз да вляза анонимно и ще пусна тема " Имам си любовница , незнаех за това , мъжът ми е разочарован .Какво да правя?"
Какво става по дяволите ? ooooh! Все пързалки ли ще четем или наистина хората съвсем изкукуригаха и темите са истински?
Виж целия пост
# 4
UJAS!!!!!!!!!!Vednaga vun ot kosharata!!!!!!!!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 5
НАПРАВИ СПИСЪК СЪС НЕЩАТА КОИТО СИ ПРОПУСКАЛА
 СПЕКТАКЛИ , ФИЛМИ , КУПОН С ПРИЯТЕЛКИ

НЕЩАТА ,КОИТО НЕ СИ СИ КУПИЛА

НЕЩАТА ЗАРАДИ КОИТО СИ ГО ОБИЧАЛА

НЕЩАТА КОИТО СА ТЕ ДРАЗНИЛИ

НЕЩАТА КОИТО СА ТЕ РАЗСМИВАЛИ

 И  ДОКАТО ГИ ПРАВИШ ВСИЧКИ ТЕЗИ СПИСЪЦИ МОЖЕ И ДА НАМЕРИШ ОТГОВОРА НА ВЪПРОСА СИ
Виж целия пост
# 6
 Shocked Shocked Shocked Shocked, еи това вече не го разбирам,как ще имаш жена и деца и идеално семейство и изведнъж, да харесаш мъж и най нагло да предложиш да ги запознаеш все едно е наи нормалното нещо на света newsm78 #Crazy
Дано е майтап
Виж целия пост
# 7
Няма да пиша по тази тема, докато авторката не влезе и не ме убеди, че темата е истинска!!! Close
Виж целия пост
# 8
А ти падаш ли си по свекър ти?

* * *

Сестрата с хапчетата се поуспива тия дни  doctor
Виж целия пост
# 9
Ne se uchudvai,Hrisi.Kogato biah studentka imah kolega gei-aktiven,no si imashe jena i dete.Suvmestiavashe gi i dvete.Jena mu znaeshe i iskashe da mu pomogne da "ozdravee",no sled kato zavurshihme ne znam kakvo stana s tiah.
Виж целия пост
# 10
Това направо ме уби!Нима вече всички мъже станаха гейове?То и моят се опитват да го изкарат такъв, но аз още не съм разбрала кой е любовника му  Mr. Green. При нас положението е малко по-различно. Истината е, че не мога да забременея и майка ми си е внушила, че мъжа ми е гей, което изобщо не е вярно.Хубаво, че и мен не ме е изкарала лесбийка  Mr. Green. Ако съм в твоята ситуация, честно не знам как да постъпя.Майтап майтап, но тези неща наистина могат да съсипят семейството ти.
Виж целия пост
# 11
Вярно е! И аз още не мога да го проумея....  за това пиша тук, анонимно. Иначе съм регистриран потребител.  Не искам да провокирам злобарски изказвания, но направо съм объркана тотално. Cry
Виж целия пост
# 12
Е няма лошо...
Виж целия пост
# 13
Майко мила!!!!! doh
Виж целия пост
# 14
Ми, то вече мъжете са на изчезване ,така че какво те учудва......,тъкмо ще си имаш повод да си хванеш някой готин мъжкар,пък мъжа ти да си се гушка с неговия  и готова работата. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия