Обичате ли да си играете с мъжете?

  • 3 768
  • 92
Обичате ли да си играете с мъжете. Да флиртувате, да се държите предизвикателно и точно когато шаранът мъж вече е захапал кукичката да му биете шута. Или още малко да си поиграете с него като котка с мишка и като ви омръзне просто да го оставите да пасе трева.
Като видите например че някой е влюбен във вас до уши а иначе той ви е безразличен казвате ли му го веднага или си поигравате с него малко ей така за спорта...
Виж целия пост
# 1
Случвало се е.
Виж целия пост
# 2
Не ми се е случвало. Аз се омъжвам за всеки, с когото съм си "играла" Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Вече не.
Виж целия пост
# 4
На мен такъв ми е маниера на общуване. Не съм виновна, че го приемат погрешно.  Crazy
Виж целия пост
# 5
Омъжих се за един такъв и съм щастлива. Понякога си мисля, че любовта се "научава". Wink
Не си играя, не ме кефи.
Виж целия пост
# 6
Не, не си падам по такива заигравки.
Виж целия пост
# 7
не, дори напротив, гледам да съм ясна от самото начало. Ако съм достатъчно ясна и начало няма...  Mr. Green

така де, какво да се хаби, човек...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Да, даже много обичам. Съжалявам момчета!!! smihesorry
Виж целия пост
# 9
не, дори напротив, гледам да съм ясна от самото начало. Ако съм достатъчно ясна и начало няма...  Mr. Green
Въх, това е доста грубо. Да убиваш надеждите на човека  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Преди -да.Сега вече не,имам добро самочувствие и остро нокти,защо да тренирам?А и мъжете,които познавам и с които се запознавам не са някакви поплювковци,с които да си позволя такива евтини номерца.
Виж целия пост
# 11
Не обичам, но има някои, които ми се иска да ги почна направо с шутовете, без предиграта.
Виж целия пост
# 12
Да, даже много обичам. Съжалявам момчета!!! smihesorry

Това ми е любимото... Много ме кефят мъже, които си мислят, че проницателността и хитростта са далечни спомени при жените, почват да ме омайват я за спорта, я за по - дЛИбоки чувства и си мислят, че съм обикновен шаран... Заигравам се и накрая гледам разнебитени физиономии.
НО: ако някой много се влюби в мен, а ми е безразличен, в никакъв случай не си играя с чувствата му, а най - внимателно и възпитано обяснявам ситуацията!  Peace
 Twisted Evil  bowuu
Виж целия пост
# 13
По някога направо обожавам  Laughing
Виж целия пост
# 14
. темата не е интересна, ако не е допълнена с въпроса : А това порочно ли е?

. @нтико мисли, че за някои хора това е любимо занимание. На тези, на които им се отдава, им е дадено и няма връзка нито с външен вид, нито с богатство, нито с интелект. Мисълта продължава в посока, че е много тъпо занимание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия