Спрей за разплитане на коса за рошаво бебе

  • 2 124
  • 8
Дъщеря ми е с дълга и рошава коса, която постоянно се заплита отзад на тила и става на нещо като расти. Simple Smile Реша ги с четка за коса, но се изглаждат трудно и я скубя.
С какъв спрей за разплитане мога да я пръскам? Виждала съм да се продават детски, но дали са подходящи за бебе на 8 месеца?
Надявам се, че темата ми е за тук.
Виж целия пост
# 1
Купих на дъщеря ми един детски, обаче нищо не върши. Е, тя е по- голяма, де- та се върнах на кристалите пак. Опитай, може при ва са да има ефект. То така или иначе няма бебешки продукти за лесно разресване, совен шампоани.
Виж целия пост
# 2
И при мен стои тоз проблем - не смея да ползвам балсами и кристали, да не докарам някой дерматит на здравата глава.
От шампоаните съм особено доволна от този на Бюбхен с лайка - прави косата много мека и лесно разплитаща се. Другото е - гребен с по-редки зъбци.
Виж целия пост
# 3
Има и балсам за коса за бебета. На Чико е. Аз слагам мъничко по краищата и после много лесно се разплита.
Виж целия пост
# 4
Редкият гребен не върши работа. Имам и такъв, като го прокарам върху заплетеното, косата не помръдва, а гребенът се огъва. Wink
Ако намеря балсама на Чико, ще пробвам с него. Peace
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам спрея на Орифлейм. Чудесна работа върши  Peace
Виж целия пост
# 6
Намазвах с бебешко олио косата  на Денис преди да го  изкъпя и след  това много   лесно се разресваше.
Виж целия пост
# 7
да следя че и ние сме така  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
 С балсама на Чико  Peace Много лесно става разресването,а и не се оплита толкова косата !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия