ОФИСЪТ - РАЙ ИЛИ АД

  • 1 972
  • 21

КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ НА РАБОТНОТО СИ МЯСТО ?
АЗ ПРЕКАРВАМ СТРАХОТНИ 8 ЧАСА !
gydi
 hit
 newsm62
 при нас е така , а при вас
Виж целия пост
# 1
Много добре се чувствам на работното място, но за това допринася колектива Simple Smile От 3-4 месеца съм си вкъщи и от известно време много ми липсва всичко...Но пък като се замисля няма как да не харесвам работното място, защото иначе няма да остана на него  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
В две от стаите на нашият офис ми е хубаво и забавно.Колегите са майтапчии и времето минава неусетно.В третата е като терариум Rolling Eyes, изпитвам ужас от кобри и там почти не влизам.
Виж целия пост
# 3
Поносимо е, но както във всяка фирма си има едни индивиди дето дразнят много  fight
Виж целия пост
# 4
В моя офис не е толкова забавно, защото по цял ден съм си сама, без колеги и шефове, но и това има предимство погледато от друга страна Grinning
Виж целия пост
# 5
Ей,какво пък толкова каза Шанел...и вие сте едни докачливи.... Tired
По темата -не ми е приятно в офиса,имам прекалено злобни и всичко знаещи колежки,отбягвам ги...доколкото е възможно.
Виж целия пост
# 6
Уютно ми е в офисчето ми... Колеги - все мъже - кеф!! Има с кой да пиеш  Joy
Няма караници, няма сплетни, само някогаш нета забива  #2gunfire, ама к'во да правиш - риска на професията   Mr. Green

Моля, придържайте отговорите си към темата!  bowuu
Отворете си нова тема за Шанел  Whistling
Виж целия пост
# 7
А накъде ли щеше да поеме темата, ако evanina беше отговорила на майтапа с майтап?

По самата тема: нормално прекарвам аз, някой път даже доста скучно. Работя главно сред по-възрастен персонал и някак духът на работа бие все към.... ракията Joy
Виж целия пост
# 8
Аз офис нямам, извинете че се тикам, но текстът на заглавието, главните букви и инфантилните емотикони ме напушиха на смях и даже се ядосах, че Шанел ме изпревари с коментара си. Шегичката си я бива, признайте си.
Виж целия пост
# 9
И на мен ми стана смешно от шегата на Шанел, не знам защо толкова навътре се прие newsm78
Иначе, по темата: рядко часовете, които прекарвам в офиса са само 8, още по-рядко мога да ги нарека страхотни. Доста натоварено е  при нас, нямаме много време да се гъделичкаме с перца по ушите, но обичам работата си.
Колегите няма да коментирам, понеже едва ли четат тук, а някак си не е етично да го правя в тяхно отсъствие Wink
Виж целия пост
# 10
 Моля за извинение и тези ,които споделиха как се чувстват на работа - добре или зле.

Да благодаря на Шанел ,според която ако не е била тя темата нямало да бъде толкова посещавана / аз нямах такава цел ,но няма значение/


Благодаря ви!
Виж целия пост
# 11
 smile3529
Чувствам се добре на работното си място. Работата ми е свързана със спазване на срокове и съм зависима от доста хора. Понякога е "лудница", понякога е спокойно и никога не е скучно. Имам страхотни колеги, с които взаимно се подкрепяме в натоварени моменти, шегуваме се, слушаме музика, след работа излизаме на по чашка от време на време, няма интриги, няма сплетни. Отне ни около осем години да сформираме такъв екип, но си заслужава усилията и търпението.
Виж целия пост
# 12
У най-накрая да се върнем на темата.  Hug Браво акулке, че имаш такива колеги. Моята работа не е свързана със срокове като твоята, но и аз не мога да се оплача от колеги. Много са готини. То вярно е че  работа  приятна няма, но когато си със свестни хора около себе си е съвсем друго. Казвам го това, защото преди имах една колежка-леле-мале Шанел пасти да яде.
Виж целия пост
# 13
По принцип се чувствам добре на работното си място - идвам със желание на работа. Напоследък, в последните 1-2 месеца е по-тегаво, защото работата рязко нарасна, а и покрай атестациите възникнаха някои недоразумения, но и това ще отмине.
Виж целия пост
# 14
За мен ходенето на работа е АД - защото: нямам какво да правя и по цял ден се мотам, а това е страшно уморително и угнетително. Ако шефът ми не ми измисли заетост, смятам да напусна и да стана безработна. Със сигурност ще върша много и полезни неща като безработна, отколкото сега - като служител.
Вече съм готова за стачни действия - първата, предупредителна крачка, е да уведомя ръководството, че минавам на половин щат. Следващата е - оставка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия