Кога най-рано на лекар за установяване на бременността?

  • 58 608
  • 61
а кога най- рана може да се останови дали всичко е наред? в смисъм да се види на видеозон дали бебето е там където трябва, дали още е там ит.н.  newsm78  аз съм седмица и половина след закъснението и имам час чак за 13, но имам странни болки в дясно и се чудя дали да не оговоря друг час за по-рано. но дали ще могат да ми кажат нещо?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че 10-тина дни закъснение са достатъчни, за да се види с вагинален ехограф, но нека се включат момичета минали вече по този път - не съм убедена!
Стискам палци всичко да е ОК! Praynig
Виж целия пост
# 2
Мисля, че 10-тина дни закъснение са достатъчни, за да се види с вагинален ехограф, но нека се включат момичета минали вече по този път - не съм убедена!
Стискам палци всичко да е ОК! Praynig
Да 10дни са достатъчни да се види точицата. Peace
Виж целия пост
# 3
... или   20-21 ден след О.
Виж целия пост
# 4
вчера бях на преглед и видяха бебето- в 3та седмица съм  Simple Smile и аз имах много силни болки последните два дни- ниско долу и в двата яйчника  Sad много болезнено. казах на лекарката и тя нищо не каза  Thinking ще видим на прегледа след 40 дни и дано всичко да е наред  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
щом имаш болки отиди на лекар
Виж целия пост
# 6
вчера бях на преглед и видяха бебето- в 3та седмица съм  Simple Smile и аз имах много силни болки последните два дни- ниско долу и в двата яйчника  Sad много болезнено. казах на лекарката и тя нищо не каза  Thinking ще видим на прегледа след 40 дни и дано всичко да е наред  Simple Smile
Каприс, честито  bouquet Колко ти е дълъг цикълът, че си в 3-та седмица, нали имаш закъснение newsm78 При толкова малко закъснение болките, които описваш, са нормални; пий но-ша и си почивай повече Hug
Виж целия пост
# 7
Теста за бременност ми отчете 3 дни преди цикъла.Имах записан час за лекар в деня преди менструацията.Казах му за положителният тест, но на видеозона не се видя нищо.Каза, че имам висока лигавица, което било показателно при бременност.Отидах пак след 4 дни за ЧХГ, но на видеозона се видя точката и кръвното изследване отпадна.

    caprice , честито!
Виж целия пост
# 8
Baduizm, момичетата вече са ти казали - 10 дни са достатъчни, за да се види с вагинален ехограф.
caprice, как в 3-та newsm78 Да не си в 5-та г. с. Брои се от първия ден на последната М ...

Честито и на двете момичета! Лека и безпроблемна ви желая!
Виж целия пост
# 9
благодаря за пожеланията  Grinning
лекарката каза, че на видеозона показва, че съм в 4та седмица, но бебето е по-малко Simple Smile последната ми менструация беше на 1.ноември, а съм сигурна, че направихме бебо на 10ти Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Каприс, в 5г.с. си Peace На този етап е нормално ехото да дава отклонения, гледа се ПРМ Peace
Виж целия пост
# 11
Каприс, в 5г.с. си Peace На този етап е нормално ехото да дава отклонения, гледа се ПРМ Peace
какво е ПРМ  Embarassed
Виж целия пост
# 12
Каприс, в 5г.с. си Peace На този етап е нормално ехото да дава отклонения, гледа се ПРМ Peace
какво е ПРМ  Embarassed

Последна редовна менструация Peace
Виж целия пост
# 13
Каприс, в 5г.с. си Peace На този етап е нормално ехото да дава отклонения, гледа се ПРМ Peace
какво е ПРМ  Embarassed

Последна редовна менструация Peace
а ясно  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ние вчера (05.12.) видяхме плодното сакче  newsm44, последната ПРМ ми беше на 29 октомври а овуто на 13/14 ноември. Ходих и на 29 ноември но не се видя нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия