Мъжът ми ще си има още ено дете, но от приятелката си!

  • 12 161
  • 156
Как да се справя, направо полудявам!  Sick Сина ни е на 15 и там е още по-трагично. Знам, че в днешно време нищо не е както трябва, но аз съвсем се обърках.......
Виж целия пост
# 1
Заедно ли живеете с въпросния мъж?
Виж целия пост
# 2
Той бивш мъж ли ти е ? newsm78 #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 3
в момента не, но той очаква да продължаваме да се виждаме и всичко да си е като преди, само дето ще е с нея и другото дете.....аз ли полудявам или нещо не е както трябва ooooh!
а и ужасна ревност го гони newsm78
Виж целия пост
# 4
ааа,тогава защо казваш,че му е приятелка???
Такава жена се нарича любовница !!! Thinking
Виж целия пост
# 5
Ама ако живеете заедно е направо ShockedНе знам вече на къде отива този свят и по точно тези мъже ooooh!Един си имал приятел ама обичал и жена си newsm78, другия ще има бебе, ама от приятелката си newsm78

А ако сте разделени не виждам какъв е проблема,нали сте свободни хора #Crazy
Кажи неюо повече за тази ситуация, че не е много ясно newsm78
Виж целия пост
# 6
Кой кого ревнува?
Виж целия пост
# 7
вие имате ли брак
Виж целия пост
# 8
Женени сме от 16 години, сега не живеем заедно, но той не желае да се развеждаме и ужасно ме ревнува. Всеки ден ми се обажда по 100 пъти по телефона, държи да се виждаме и да си лягаме и много държал на мен......божеее  #2gunfire
Виж целия пост
# 9
още веднъж пързуууууууул  Joy Joy
Виж целия пост
# 10
Женени сме от 16 години, сега не живеем заедно, но той не желае да се развеждаме и ужасно ме ревнува. Всеки ден ми се обажда по 100 пъти по телефона, държи да се виждаме и да си лягаме и много държал на мен......божеее  #2gunfire

 Joy Joy Joy hahaha hahaha

сори, ама това наистина прозвуча смешно
Виж целия пост
# 11
в момента не, но той очаква да продължаваме да се виждаме и всичко да си е като преди, само дето ще е с нея и другото дете.....аз ли полудявам или нещо не е както трябва ooooh!
а и ужасна ревност го гони newsm78
Ама и те ревнува, той тебе така ли newsm78,че от какво бе?Не знам дали ти полудяваш,но мъжът ти определено не е с всичкия си.Как така иска всичко да си е както преди, а новата жена и бебе къде ще се впишат в цялата тази идилия?
Виж целия пост
# 12
Е щом сте се разделили по една или друга причина и той е преспал с някоя си там девойка, нищо ненормално не виждам в това да я е забременил. Тя сигурно е в разцвета на силите си! Той не я е пазил както трябва, тя е разчитала на него пък и така....което не му пречи да отчита връзката си с въпросната друга жена за грешка. Не се знае при какви обстоятелства е станало всичко. А и ти не обясняваш много......
Виж целия пост
# 13
Не,защо?Има ги такива екземляри.На това му се вика егоцентризъм.Хем няма да си с мен,ама няма и да ти дам свобода да си с друг!Гадняр!!!!!!!! #Cussing out
Виж целия пост
# 14
"приятелката" - така я нарича той, аз съм му била жена, а тя не била любовницата му..... дрън-дрън! Аз като в харем ли ще съм?????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия