Спря да си иска кърмене...

  • 572
  • 9
До преди един месец Кети когато искаше да суче идваше при мен и започваше да ми вдига блузата или да ме потупва по гърдите. Така разбирах, че иска да я кърмя. Вечерно време като се събуди я взимам при мен в кревата и тя започва да ме отвива. Това беше също сигнал, че иска да суче. От две седмици обаче не е изявявала такова желание. Обаче, ако й предложа, веднага се съгласява и си хапва сладко, сладко.
За последната седмица й избиха две зъбчета и гледам, че още две са на път. Струва ми се страно да не иска заради това. Би трябвало даже повече да си иска
Виж целия пост
# 1
Ами, ти й предлагай в обикновените часове за ядене - а когато дойде време да не иска изобщо, няма да можеш по никакъв начин да я излъжеш Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Тя на всяко ядене си взима дозата кърма  Grinning
Но преди играе си , играе и дойде при мен, поцока си и продължи сс играта. А сега не. Както й в момента в който я сложех в кревата вечерно време, тя си търсеше манджата. Сега вечерно време ако не й дам, няма да си поиска. Друг е въпроса, че тя не заспива докато не се нацока. Определено е гладна, стои будна, върти се. Ама защо спря да си иска?
Нали не се опитва да се отбива?
Виж целия пост
# 3
Едва ли се отбива, щом суче с охота. Понякога Мая като се заиграе, съвсем се отнася и ме забравя. Друг път идва и писука яростно, докато не получи манджа.
Ти действай така, давай й, може пак да започне сама да си казва.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: boo
Едва ли се отбива, щом суче с охота. Понякога Мая като се заиграе, съвсем се отнася и ме забравя. Друг път идва и писука яростно, докато не получи манджа.
Ти действай така, давай й, може пак да започне сама да си казва.

Ох, слава Богу. На мен ми прави впечетление, че понякога като започна да я кърмя, тя похапне малко и после бърза, бърза да играе. Обаче иска още и взима някоя играчка, дойде при мен поцока малко, пак отиде, взима друга играчка. Аз се смея, че ме ползва като чешма.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Evjeni
Аз се смея, че ме ползва като чешма.

Мая имаше един кратък смешен период, в който се опитваше да суче, докато хапва друго - един вид, да 'полива' храната с мляко  Mr. Green
Но не става - ако има друго в устата, не успява да засуче, и се отказа Wink
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Evjeni
Ох, слава Богу. На мен ми прави впечетление, че понякога като започна да я кърмя, тя похапне малко и после бърза, бърза да играе. Обаче иска още и взима някоя играчка, дойде при мен поцока малко, пак отиде, взима друга играчка. Аз се смея, че ме ползва като чешма.


Все едно аз съм го писала Grinning .Това е любим номер, особено вечерно време.Хем и се спи и вече едва гледа, хем се не е наиграла.Аз трябва да съм на разположение, в удобна за нея поза, та като и дойде музата допълзи, поцока малко, после направи няколко салта, пак дойде до мен, пак се разбеснее и така около половин час, докато каталяса съвсем и вече доволно се лепва за мен и отлита в страната на сънищата.
Виж целия пост
# 7
Абе жени, аз също кърмя(по различен от вас начин) ама като ви чета и се чудя как го правите това...и ви се възхищавам де.. Embarassed  Аз немога през деня да и служа за залъгалка или "чешма"...
Виж целия пост
# 8
Марина все още не ми дава знаци кога иска да суче. Както вече бях писала - ако й дам - добре дошло, ако не й дам - няма да се сети.  Thinking Вече се кърмим предимно сутрин, вечер и нощем. Не знам дали е правилно. Преди вместо вода денем кърмех след всяко хранене, а сега давам водичка. Не знам докога да продължаваме така, кога да почна да мисля за отбиване  Thinking - може би ако съвсем откаже да суче, но дали ще стане някога.  Confused
Виж целия пост
# 9
Цитат на: mariakara
Аз немога през деня да и служа за залъгалка или "чешма"...

Ох, ако го видиш моето таласъмче или термитче (както татко й я нарича) ще ме разбереш защо разрешавам това. Тя е всепризнат терорист от абсолютно всички мои познати. Невероятно лудо, будно, палово дете е. Педиатърката ми го каза, че ще е така още на първата-втората консултация. Ама какво да правя, моя си е ще търпя
А и има нещо друго яде твърда храна ужасно трудно. За това предпочитам да давам кърма и това е още една причина да не мисля за отбиване
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия