Въпросче за бебе на почти 4 месеца

  • 1 664
  • 40
Здравейте мами искам да попитам дали след навършване на 4 месеца бебето може да стои в количката в полулегнало полужение , питам това защото бях чула че на 4 месеца вече може да се вдигне облегалката на количката от напълно легнало ниво на следващото по горно. Благодаря ви предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз мисля, че може
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам е добре да е в положение, като в люлка, тоест да е повдигната и долната част на тялото, абе, как го обясних - дано си ме разбрала.
Нашата количка няма напълно легнало положение, така, че от смаото начало е била на около 30 градусов наклон.
Абе - най-добре питай педито - тя ще каже.
Виж целия пост
# 3
мисля, че ви е рано още Rolling Eyes
на синът ми това положение не му беше удобно изобщо, като започна да седи стабилно минахме направо на седящо положение
Виж целия пост
# 4
Може , стига ъгълът да не е прекалено висок (мисля ,че 45 градуса е добре ) и тежестта да пада на гърба, а не на кръста!
Виж целия пост
# 5
На 4мес го слагах полулегнал, а сега на 6мес седнал.
Виж целия пост
# 6
Може при малък наклон на количката. Аз сложих моята бебка седнала чак, когато започна  да седи сама стабилно(7 месеца). Педито каза, че преди това само ще мъча бебето  33uu
Виж целия пост
# 7
На 4мес го слагах полулегнал, а сега на 6мес седнал.
И аз така.
Виж целия пост
# 8
Мерси за бързите отговори момичета
Виж целия пост
# 9
Аз съм чувала че при момиченцата може от 4 месец,а при момченцата малко по късно.
Виж целия пост
# 10
На малък наклон от 30 градуса може.

Аз съм чувала че при момиченцата може от 4 месец,а при момченцата малко по късно.

Защо е така, знае ли някой?
Виж целия пост
# 11
Аз съм чувала противоположни мнения за това,но синът ми сам показа кога вече е готов за полулегнало положение.Започна да плаче,че иска вече да гледа когато го возя в количката ,а не да е в напълн легнало положение и тогава смених зимния кош с коша за кола.Тогава беше точно на 4-5 мсеца.
Виж целия пост
# 12
И аз започнах да я слагам така на 45 градуса в 4-5 месец и вече си стои доста стабилно.Аз съм на мнение,че ако на бебчо не му е удобно ще плаче и да се сърди.
Виж целия пост
# 13
На четири месеца може да се слага в полулегнало положение. Ние това го направихме дори по-рано по препоръка на педиатри заради повръщане и нямахме проблеми и на пет месеца вече бяхме седнали.
Виж целия пост
# 14
Може. Да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия