учителска заплата

  • 2 242
  • 34
Някой знае ли с колко се увеличи учителската заплата,след стачката?На всички учители еднакво ли е увеличението?
Виж целия пост
# 1
50-60 лева.
Виж целия пост
# 2
с някъде от 60 до 80 лева    на всичките учители
Виж целия пост
# 3

  засега с 0лв. Доколкото знам все още никой не е видял документ за това с колко ще се увеличи. Според мен от 40 до 70лв.
Виж целия пост
# 4

  засега с 0лв. Доколкото знам все още никой не е видял документ за това с колко ще се увеличи. Според мен от 40 до 70лв.

Аз си получих вече увеличението - 18 %. Любопитното е, че нашите увеличения са от икономиите на училището, а не от други пари, специално отпуснати за увеличението. С други думи, парите, икономисани от учителски заплати по време на стачката, сега са разпределени еднакво между всички учители в училището - и стачкувалите, и нестачкувалите. Confused
Виж целия пост
# 5
И ние си го получихме голмото увеличение- 18 %, при мен това е 64 лв.
Виж целия пост
# 6
Извинете сигурнили сте че е увеличение?
Все още нищо не е подписано.
Да не е от допълнителното заплащане (от не знам кой си коридор и стълб?!)
Виж целия пост
# 7
18% - това получихме и ние ....
Виж целия пост
# 8
Да!Увеличение е,но както каза Нимфетка е от икономиите по време на стачката.В 44 общини(толкова бяха май) държавната субсидия за увеличението за ноември и декември е 0лв.Това са общини където се е стачкувало много и масово.Има го в Държавен вестник Peace

 
Виж целия пост
# 9
Чисто получих 44лв.
Виж целия пост
# 10
Не случихте на министър, за кой ли път.
Виж целия пост
# 11
Извинете сигурнили сте че е увеличение?
Все още нищо не е подписано.
Да не е от допълнителното заплащане (от не знам кой си коридор и стълб?!)

Увеличение е - увеличена ми е основната заплата, отразено е във фишовете. Отделно получихме фишове и за коледните пари (така нареченото ДМС).
Виж целия пост
# 12
Значи,увеличена е основната заплата с 18% на всички учители,но то е различно за всеки един от тях,съобразно стажа,квалификацията,брой часове.Така ли да се разбира?
Виж целия пост
# 13
Не само на министър не са случили, но и на синдикати /извинете за спама/
Виж целия пост
# 14
Абе на държава не са случили направо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия