Щом го зърна, сърцето ми се разтуптява...

  • 5 015
  • 90
Не става въпрос за съпругът ми Simple Smile.Когато се прибирам отдалеч,щом наближа Аспаруховият мост и видя светлините на града,изпитвам едни невероятни чувства.Облекчение и радост.Някаква тръпка ме полазва,направо ликувам.Кое е първото нещо от вашият град,което ви кара да се чувствате така?
Виж целия пост
# 1
Когато се прибирам по магистрала "Тракия" и видя Кулата на Витоша- тогава се чувствам у дома си...
Виж целия пост
# 2
И аз ги изпитвам тия чувства на Аспаруховия мост.
Напоследък почна да ми минава всъщност.
Виж целия пост
# 3
Когато се прибирам по магистрала "Тракия" и видя ...
... тепетата.
Едно време като пътувах с влак, още на гара Септември Crazy
Виж целия пост
# 4
И аз ги изпитвам тия чувства на Аспаруховия мост.
Напоследък почна да ми минава всъщност.
Защо ти минава?
Виж целия пост
# 5
Колкото и да е странно....химзавода Mr. Green Като го видя и знам, че съм при мама вече Laughing (не става въпрос за София, обаче)
Виж целия пост
# 6
и мен ме връхлитат подобни чувства на радост, че съм се прибрала у дома, винаги когато видя светлините на града от аспаруховия мост. или табелата "Варна", влизайки в града откъм магистралата / летището. случвало ми се е да се разплача дори.
Виж целия пост
# 7
Минава ми, сигурно взеха да свиквам с Бургас.
Помня, че едно време, като студентка, като се прибирах от Търново в Разград, всеки път си виках "Леле, колко е равно тук!"
Виж целия пост
# 8
Не става въпрос за съпругът ми Simple Smile.Когато се прибирам отдалеч,щом наближа Аспаруховият мост и видя светлините на града,изпитвам едни невероятни чувства.Облекчение и радост.Някаква тръпка ме полазва,направо ликувам.Кое е първото нещо от вашият град,което ви кара да се чувствате така?

Аз си помислих, че за Слави Трифонов ще ни говориш  Joy

Разтупва ми се сърцето, когато минавам през една местност- няма си име и ми е трудно да обясня къде е точно, но там времето е спряло- все едно съм в 19-ти век.
Виж целия пост
# 9
То ако беше за СТ,темате щеше да бъде-Щом го зърна,сърцето ми се подмокря.
Виж целия пост
# 10
Чувствам се по този начин когато видя морето и го пипна.
Виж целия пост
# 11
Като видя или по-точно усетя миризмата на Нефтозавода-у дОма съм! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Гара Козаревец, видяна от купето на влака, малко преди гара Горна.
Скоро обаче не съм я виждала тази гледка и се надявам да не ми се налага да я виждам. Така де, по-приятно е да се пуснеш по хълма от Шереметя до Търново с кола.  Grinning

П.п. И да се замотаеш в Търновската детелина. Голям екшън, голямо нещо.  hahaha
Виж целия пост
# 13
Няма такова нещо в моя град, което да пробужда такива трепети. Напротив, мразя София.
Аз съм наполовина варненка и обожавам този град. Чувствам, че там ми е мястото. Свекърите ми живеят във Варна и винаги с удоволствие им гостувам. Поставила съм срок на мъжа ми - до тръгването на училище на Калина да се установим във Варна.
Виж целия пост
# 14
Аспаруховския мост вечерно време е невероятно красив. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия