Д-р Георгиев от 29 поликлиника

  • 15 968
  • 4
Мили мами, някоя от вас има ли инфо за д-р Георгиев от кожния диспансер? Нашата педиатърка ни го препоръча (има съмнение за атопичен дерматит), но незнам нищо за него, дали има опит с бебета, добър ли е? Ще ми бъдете от голяма полза ако споделите нещо.
Виж целия пост
# 1
Мили мами, някоя от вас има ли инфо за д-р Георгиев от кожния диспансер? Нашата педиатърка ни го препоръча (има съмнение за атопичен дерматит), но незнам нищо за него, дали има опит с бебета, добър ли е? Ще ми бъдете от голяма полза ако споделите нещо.

Д-р Светослав Георгиев от кожния диспансер е най-добрия кожен лекар за мен !!! Когато кърмех имах проблем кожен с гърдите и тогава го открих, след това за детенце и за нас винаги към него се обръщаме. Не се притеснявай страшно много бебета ходят при него. Когато сина ми беше бебе педиатърките мислеха какви ли не хранителни алергии, а той отрече всичко и каза атопичен дерматит след 2 седмици нямаше и следа Wink
В диспансера е сутрин понеделник, сряда и петък, а след обяд вторник и четвъртък.
Виж целия пост
# 2
здравей, препоръчвам ти доктор албена ангелова, работи в 29-а поликлиника също ,но не в диспансера.на 3 етаж има кабинет.страхотен специалист и човек!
Виж целия пост
# 3
 divna_. благодаря ти много! Другата седмица сме при него, но можеш ли да ми дадеш някакви тел. за връзка, чака ли се много, че май сама ще ходя с малкия Sad
Виж целия пост
# 4
divna_. благодаря ти много! Другата седмица сме при него, но можеш ли да ми дадеш някакви тел. за връзка, чака ли се много, че май сама ще ходя с малкия Sad

Има хора, но обикновенно вървят бързо, а и той ако види много малко бебче го взима без много чакане Wink
Телефоните му са , служебен: 9586083 и гсм: 0887784209. Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия