ILTOKONI

  • 30 522
  • 148
Разглеждали ли сте сайта,купували ли сте си нещо от тях,харесват ли ви нещата им?
Ето и самият САЙТ
Виж целия пост
# 1
Май не може да се поръчва от сайта ??  Thinking
Виж целия пост
# 2
ОТ сайта не,само в магазините се пазарува. Grinning
Виж целия пост
# 3
Купувала съм си неща от там, чат- пат имат добри попадения, но като цяло не са кой знае какво. Ако се минава редовно, може да се намери нещо интересно.
Тукашните им магазини са ужасни, особено този на главната- много малък и така са наблъскани нещата по закачалките, че да ти се отще да разглеждаш.
Виж целия пост
# 4
Купувала съм си неща от там, чат- пат имат добри попадения, но като цяло не са кой знае какво. Ако се минава редовно, може да се намери нещо интересно.
Тукашните им магазини са ужасни, особено този на главната- много малък и така са наблъскани нещата по закачалките, че да ти се отще да разглеждаш.
само влизам и излизам,то не можеш да се обърнеш вътре Thinking
Виж целия пост
# 5
Не съм.Харесаха ми някои дрешлячки Wink
Виж целия пост
# 6
В Пловдив си има и доста по-широк магазин-отзад срещу радиото и телевизията(Найден Геров май беше улицата).
Имам доста неща от марката,качествени са им нещата.
Виж целия пост
# 7
Аз много харесвам нещата им. Купих си зимно яке с две лица и съм страшно доволна. Много ми топли и е готин модел. Жалко че в нашия град трудно се намират техни неща и няма разнообразие.  Sad
Виж целия пост
# 8
Да наистина що такива дупки си наемат за магазини,пардон бутици. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Доста неща си харесах, жалко че нямат магазин в Бургас.
Виж целия пост
# 10
Доста неща си харесах, жалко че нямат магазин в Бургас.
имат 2 ако не се лъжа. Единият е по Александровска,старата Валентина, а другият на Лермонтова зад х-л България. Но няма голямо разнообразие
Виж целия пост
# 11
Има хубави неща. Като цени как са?
Виж целия пост
# 12
Изобщо не са скъпи нещата,приятелка си купи рокля за 57лв,например.
Виж целия пост
# 13
Чудесно. Ще мина тези дни...дано си харесам нещо, че с този кич по магазините... ooooh! Вече почвам да се чудя аз ли съм много капризна или масово се предлагат боклуци Thinking
Виж целия пост
# 14
Нормални са цените, но нещо зареждането им куца, все им липсват номера и дрехите им са накуп, не можеш да разбереш кои са нови, кои са от миналата година. Последния път като минах оттам, не видях нищо от това, което е в сайта, но за сметка на това имаше блузи от мин. година. Сега може и да са заредили, не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия