Как сушите бебешките дрехи?

  • 3 971
  • 87
Как сушите в студените и влажни дни бебешките дрешки?

Смятате ли, че само сушилня е за предпочитане пред комбинирана пералня със сушилня?
Виж целия пост
# 1
Аз ги суша в стаята, но имам влагоуловител и много бързо изсъхват. Не съм използвала сушилня и не мога да кажа дали е удачно.  newsm78 Според мен обаче не е много препоръчително навън като знам нашите дрехи как се умирисват от гадната мъгла.  Sick
Виж целия пост
# 2
Когато беше бебе,слагах дрехите на простора и след това на сушилника.
Виж целия пост
# 3
На радиаторите-на локално парно сме.
Виж целия пост
# 4
Аз лично нямам сушилня. По принцип с моя съпруг искахме да си вземем комбинирана пералня+сушилня (поради липса на място за отделни), но в последния момент се отказахме. Основната причина беше финансова, тъй като нашата пералня е вградена в кухнята, а такава комбинирана беше над 1000,00лева. А имам и тераса с хубав простор. Но в тези студени и влажни дни суша на сгъваема сушилка в малката стая. И за да не се образува конденз си купихме влагоуловител (http://twe.911.bg/a2/offers.asp?p=2498696&id=5286&m=29). Дрехите на малкия са сухи за половин-един ден.
Виж целия пост
# 5
В стаята на сгъваемо просторче.
Виж целия пост
# 6
На сушилник. Когато бяха бебета бяхме на квартира, където имаше една неизползваема стая. Ползвах я какато за складиране на вещи, така и за сушилника през зимата.
Виж целия пост
# 7
С комбинирана пералня съм,много е удобно така не ми се е налагало да се запасявам с повече дрехи.
Виж целия пост
# 8
В стаята на сгъваемо просторче.

По същия начин.
Ако искам да изсуша нещо конкретно по-бързо, го слагам на парното и за нула време  е готово.
Виж целия пост
# 9
на сгъваем сушилник, точно под климатика. не можах да се преборя за закупуването на сушилня със съпругът.
Виж целия пост
# 10
Къщата е със много голям коридор и там съм сложила сушилката точно до радиатора на парното.За няколко часа са сухи.
Виж целия пост
# 11
На сгъваем простор в дневната
Виж целия пост
# 12
Във Варна е доста ветровито и дрехите ми изсъхват бързо на вън.когато вали ги прибирам на сгъваемия сушилник в стая,която не използваме.
Виж целия пост
# 13
В сушилня, както неговите, така и нашите дрехи  Peace
Виж целия пост
# 14
На сгъваем простор- зимата в стаята, лятото на вън Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия