Има ли деца оперирни от скрит тестис във Варна и при кого?

  • 995
  • 5
Здравейте,
пролетта ни предстои операция за сваляне на скрит тестис. Преди месец ходихме на преглед при д-р Чанков. Според него това е рутинна операция и се нае да я извърши. Притеснява ме факта, че той не е детски хирург, но вече от няколко места разбирам, че такъв във Варна май няма. Интересува ме дали изобщо са правени такива операции във Варна и от кого или пък да стягаме багажите за София.
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Здравей, She. Не е вярно, че във Варна няма добър детски хирург. Има поне двама, които мога да ти препоръчам - доц. Шейтанов и д-р Петришки. Лично нас ни е оперирал Шейтанов 3 пъти - два пъти баткото, а преди седмица и бебчо. Отличен хирург е, не само според мен, а и според негови колеги. Много сме доволни. Ако те интересува, мога да ти дам тел.
Виж целия пост
# 2
Да, определено ме интересува. Можеш ли да ми дадеш координати?
Виж целия пост
# 3
Преглежда във частната детска клиника на ген. Гурко. Можеш да запишеш час на тел. 611 116. Иначе Шейтанов е завеждащ детска хирургия. Има само домашен тел. 78 47 37 - на този номер можеш да го търсиш вечер. Моят съвет е да си запишеш час, така ще се запознаете, ще види за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 4
Разбира се,че има детски хирург и то много добър-доц. Шейтанов!! Момичетата са ит дали координати,само да уточня,че се плаща лично на него ако държиш да ти оперира той детето.  Wink
Виж целия пост
# 5
Здравей,

преди около 3-4 мес. Д-р Румен Христов /специалист по обща и детска хирургия при МБАЛ "Св Анна"/ оперира детето на моя позната от скрит тестис. Детето се чувства добре. Доволни са доколкото знам аз. А Д-р Св. Петришки преди работеше в Мед. център "Надежда" сега не знам дали е все още там.

Ако имаш някакви въпроси относно операцията и възстановяването питай - мога да питам моята позната и да ти дам инфо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия