Лачени боти - напукан лак - идеи ?

  • 1 655
  • 5
Ето за какво става дума - имам си любими лачени боти, много елегантни и удобни, но уви, лакът им се напука - там където се прегъват, не е само напукан , а и се бели горният му слой / дали добре го обясних  Wink /.
Знам, че това е " загубена кауза " и просто трябва да си хвърля любимите боти на боклука, но ми се въртят разни идеи, като например да ги напръскам с някакъв спрей, или да им направя апликации с някакви бои / и аз незнам точно какви , от тези може би, с които се рисува върху дрехи  newsm78 / ....приемам всякакви съвети, благодаря ви предварително !   bouquet
Виж целия пост
# 1
Каквото и да се направи ще е моментно.Като се има предвид на какво са подложени обувките-дъжд ,сняг,кал ...Хвърляй ги и си вземи нови/подобни на любимите ти ,ако намериш/
Виж целия пост
# 2
Нищо не можеш да направиш,щом е тръгнал лака-купи си нови и се постарай да вземеш качествени боти.Имам боти от преди 10 години,сега щерката се разхожда напред -назад с тях в къщи и лака не е помръднал. Peace
Виж целия пост
# 3
Няма да стане. На лака му личи много и ще стане грозно. Confused Хвърляй ги.
Виж целия пост
# 4
Това , че са за боклука ми е ясно,  но преди да ги хвърля  ще се опитам да направя нещо........
Виж целия пост
# 5
Няма смисъл да опитваш. Само ще се ядосваш допълнително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия