витамин D

  • 3 052
  • 81
Здравейте, мамчета,
по колко витамин Д давате на децата си, на нас докторката ни каза първо по 3 капки, а след като наддаде доста през 1-я месец, каза да ги направим по 4! Притеснявам се, защото всички мами с които говорих, дават по една капка, а съм чувала че е токсичен.
Виж целия пост
# 1
До сега не съм давала защото е лятно бебе и си набавя необходимото количество витамин Д от слънцето. Сега давам по 1капка Hug
Виж целия пост
# 2
Ние сме лятно бебе и вит.D даваме от октомври по 2 капки.По съвет на педито.
Виж целия пост
# 3
От 20-ия ден по 1 капка Вигантол  Peace .
Виж целия пост
# 4
да те сега така му казват-вигантол-оил.Навремето преди 12 години,когато раждах баткото давах-диавит(капки)
Виж целия пост
# 5
по една капка. мисля, че така пишеше и на упътването - по 1-2 дневно
Виж целия пост
# 6
Давам по 2 капки от както педиатъра дойде за първо посещение, само лятото го бях спряла.
Виж целия пост
# 7
От както се е родила, това беше март, давам по 1 капка всяка сутрин. Педито ми каза да давам до годинка.
Виж целия пост
# 8
Доста ми се виждат 4 капки, най-много се дават по 2 и то през зимния период.
Виж целия пост
# 9
Сега давам по 2 капки, а лятото давах по 1. Доста ми се виждат 4 капки
Виж целия пост
# 10
Поговори и с друг лекар. Както липсата му, така и предозирането крият сериозни опасности.
Виж целия пост
# 11
по 2,но рядко Peace
Виж целия пост
# 12
Доста ми се виждат 4 капки, най-много се дават по 2 и то през зимния период.
Не е вярно това.Ние дори и лятото давахме по 4(сега също давам по 4)
Лекарят знае най-добре.Ние сме на толкова заради голямата фонтанела.А в началото именно,защото много качваше.Според мен трябва да послушаш педито си.
Виж целия пост
# 13
Сега давам по 2 капки, а лятото давах по 1. Доста ми се виждат 4 капки
И аз така правя
Виж целия пост
# 14
Ние даваме по 2 капки всяка сутрин.
Мисля, че не трябва да се притесняваш, щом лекаря е преценил! Има случай, при които се предписват и доста повече. Не се тревожи, педиатъра ще проследи състоянието и ще коригира капките, ако има нужда. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия