Дават Арабела

  • 2 371
  • 16
Дават "Арабела се завръща" по Диема Фамили. Сега са на 4ти епизод. Върнах се в детството, ех.......  Въпреки че, Арабала по ми харесваше, не се отказвам да гледам и тези епизоди.
Виж целия пост
# 1
Арабела изгледахме с интерес аз и дъщеря ми. Сега гледаме и Арабела се завръща. В детството си съм гледала само първата версия и ми беше любимият детски филм. Това продължение на историята гледам за първи път, но няма чара на оригинала, някак си е по- безинтересно, мудно, не е така запленяващо.
Виж целия пост
# 2
И аз снощи се натъкнах на него. Арабела е малко като Синьо лято.
Помня че всяко дете искаше да има пръстена на Арабела.

А помните ли Призраци в блока, във виенското колело, летящия Честмир? Чехите бяха много добри в детските филми, които правеха.
Виж целия пост
# 3
И аз снощи се натъкнах на него. Арабела е малко като Синьо лято.
Помня че всяко дете искаше да има пръстена на Арабела.

А помните ли Призраци в блока, във виенското колело, летящия Честмир? Чехите бяха много добри в детските филми, които правеха.

А Господин Тау Party
Невероятни филми, те са част от детството ни...
Виж целия пост
# 4
Много ми харесваше този филм,но когато по-късно го излъчваха по кабелните телевизии,когато вече бях голяма някакси нямаше същото очарование...
От колко часа го дават?Аз май тези серии не помя да съм ги гледала newsm78
Виж целия пост
# 5
Гледах случайно един от епизодите.Тръпката от едно време ми се е изгубила... Confused
Виж целия пост
# 6
Гледах случайно един от епизодите.Тръпката от едно време ми се е изгубила... Confused

На мен ми беше така като гледах Синьо лято.
Виж целия пост
# 7
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=4965879c1b1bc9889 … 89ccb29c4c707b5a4
Виж целия пост
# 8
А помните ли Призраци в блока, във виенското колело, летящия Честмир? Чехите бяха много добри в детските филми, които правеха.

Всички,детски филмчета,които са останали в съзнанието ми,са чехска продукция.Правеха неверотни филми.
Виж целия пост
# 9
А помните ли Призраци в блока, във виенското колело.
Ухххх,много искам да го  гледам отново....."Арабела " и "Синьо лято" ги даваха наскоро ,но "Призраци в блока" тц,а така искам  Embarassed
Виж целия пост
# 10
Ухххх,много искам да го  гледам отново....."Арабела " и "Синьо лято" ги даваха наскоро ,но "Призраци в блока" тц,а така искам  Embarassed

И аз искам да ги гледам,но се опасявам,че няма да ми въздействат по същия начин както преди.Към тези бих добавила и Гостенка от бъдещето.
Виж целия пост
# 11
Но четейки тук ме подсетихте и за "Призраци под Виенското колело " и го намерих  Party .Започвам да го тегля :за желаещите в торента има препратка и към Летящият Честмир/с  БГ Субтитри/ и .....абе ще видите да не пиша и другите  Joy
Виж целия пост
# 12
Любими филми Heart Eyes. И аз наскоро си бях дръпнала "Летящият Честмир" и "Призраци под Виенското колело". "Арабела" нямаше субтитри преди, сега дали има вече?
Виж целия пост
# 13
Благодаря polly   "Призраци под Виенското колело" (1979)
Виж целия пост
# 14
благодаря момичета,вие направихте днешния ден за мен 1 юни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия