~::~Аииш хаетек фи саада~Живей живота си в радост~::~45

  • 17 018
  • 300
Заповядайте в нашата арабска приказна темичка !Тук сме се събрали на сладка раздумка мами женени в арабски страни и много техни приятелки от България и света ! Заповядайте при нас , настанявайте се и добре дошли! Разкажете ни за себе си , за семействата си , за ежедневието си ! Нека празнуваме празниците си заедно ! Нека бъдем  едно голямо и задружно семейство !
                             
   
 
Старите теми :
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13    14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41  42  43  44
Виж целия пост
# 1
Уаууууууууууууууууу Да не поварвам че съм първа

Благодаря Другарче за темичката   bouquet newsm51

Ин шаа Алла много радостни мигове в  новата темичка
Виж целия пост
# 2
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 3


Честит рожден ден, Самара !

Деси, да ти е жива и  здрава красивата  щерка .

Весело посрещане на празника.
Виж целия пост
# 4
Другарче, страхотна празнична атмосфера си създала  Hug .Само на празници да ни върви  Wink
Виж целия пост
# 5



моми4ета днес Самара става на 11 години,по4ерпете се за нейно здраве
после ще доиз4ета старата тема.поздрави на вси4ки
MANEL MERSI  bouquet
Виж целия пост
# 6
ЧЕСТИТА РОЖДЕНИЧКА, Дтти !!! Да ти е жива и здрава!!!

Мерси за новата темичка , Пепи   bouquet
Миме, как е Зайед? А намери ли начин за прекарване на колата до тук?
Аз ще почвам курсовете тук, защото е ми признават книжката, а вече чувствам нуждата на кола  Thinking.. И ако и в началото на годината не ни потръгнат нещата за връщане в ОАЕ, ще си взема кола. Хич не ми се кара по тия ужасни пътища, но няма как  Rolling Eyes
Момичета, пратете малко слънчице, че това време тук направо ме убива .. Sad.., действа ми адски депресиращо..Направо не мога да се позная!
Виж целия пост
# 7
Ето нещичко за рожденичката :

Виж целия пост
# 8
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка!!!
Другарче, мерси за топлото посрещане!!


Деси, Честита ти рожденничка!!

Да ви носи само радост и усмивки!!!

Лек ден на всички!!!
Виж целия пост
# 9
Любе, как си? Как е работата?
Все забравям да ви кажа колко сте хубави всички в албумчето  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10

4естит рожден ден Самара  Hug
Много щастие,усммивки и сбъднати ме4ти


Деси да ти е жива и здрава рождени4ката   bouquet  bouquet

Еи Веси,дано се оправят при вас нещата и да се видим тук,на топли4ко иншалах;-) Hug
Уф и аз без кола съм за никъде,като звъна на такситата и ве4е ме знаят Laughing иншалах ако не се престраша,ще си вземем шофиор Whistling

Мале4ка ми е настинала,нослето и е блокирано и е някакъв ад,въпреки вси4ко не спира да раздава усмивки и да пее Heart Eyes ужасно,променливо време.

приятен петъ4ен ден Hug
Виж целия пост
# 11
ДЕСИ, честита ти рожденичка! ДА е жива и здрава и всички покрай нея също!

И честита нова тема!

Виж целия пост
# 12
Деска, честит празник на малката принцеса Самара!!!

Хора, как прикачвате тези картинки? newsm78
Виж целия пост
# 13
привет, да се запиша и да 4еститя на самара и семейство празника!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetмного хубави неща и най-ве4е здраве и късмет! послушание,4е се по4ва трудната възраст!от двете страни, разбира се!
моми4ета, Hug Hug Hug
моми4ета, днес не зацепи компа нормално и съм мод без грешки за компа и вси4ко ми е гигантско(оби4ам големите работи, ама 4ак да ме целят буквите и светата в 4елото, не е кеф)!после ,ако го оправим компа пак ще се вклю4а! лек ден, при нас се скапа набързо времето, снощи дъжд, сега пак по4на, ден в къщи, но май и не ми се мота по улиците, като е гадно и кално! Stop
Виж целия пост
# 14



ДЕСИ, честит празник ! Да е жива и здрава твоята хубавица ...наред с другите разбира се .  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия