Лична Драма

  • 7 489
  • 46
Едно време имаше вестник "Лична Драма" , публикуваха се доста "интересни" неща от живота на хората. Предлагам вместо да се пускат хиляди теми от рода на "Мъжът ми си има любовник" и " Спя със свекър си" , тук да споделяме това,което ни притеснява,дразни или просто тежи.   Peace
Виж целия пост
# 1
Предложението се отхвърля! Няма да е интересно. Ще се обезличи целият подфорум "Дом и семейство" и някак си ще се смесят всички проблеми. Темата ще стане малък хаос. Лично мнение.
Виж целия пост
# 2
Те не че сега не се смесват. Прави се нова тема, в която пише за предната,а в предната пише за по-предната.. ooooh!
Виж целия пост
# 3
ами 4е тук е пълно с такива теми-всъщност темите,които липсват са за дома и семейството
Виж целия пост
# 4
Едно време имаше вестник "Лична Драма" , публикуваха се доста "интересни" неща от живота на хората. Предлагам вместо да се пускат хиляди теми от рода на "Мъжът ми си има любовник" и " Спя със свекър си" , тук да споделяме това,което ни притеснява,дразни или просто тежи.   Peace
Че то точно това се прави. Един любовник на съпружието сигурно тежи неимоверно или пък един разгонен напорист старчок. Това ако не са лични драми, здраве му кажи. Може и голяма част да са пързалки, но аз лично искрено се забавлявам - ДиС издуха назад всички вестници за драми.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Едно време имаше вестник "Лична Драма" , публикуваха се доста "интересни" неща от живота на хората. Предлагам вместо да се пускат хиляди теми от рода на "Мъжът ми си има любовник" и " Спя със свекър си" , тук да споделяме това,което ни притеснява,дразни или просто тежи.   Peace
Че то точно това се прави. Един любовник на съпружието сигурно тежи неимоверно или пък един разгонен напорист старчок. Това ако не са лични драми, здраве му кажи. Може и голяма част да са пързалки, но аз лично искрено се забавлявам - ДиС издуха назад всички вестници за драми.   bouquet
Забавлението е ясно.. Особено когато проблема не ти е кацнал на главата. Аз също се смея на подобни теми,но в същото време винаги си казвам "Дано не ми дойде до главата"
Виж целия пост
# 6
Мдаммм, това се подразбира. Но пък я си представи, че се пишат само някакви банални неща от сорта на "той си хвърля чорапите", "намерих косъм - дали ми изневерява"...скука-а-а...
Виж целия пост
# 7
Мдаммм, това се подразбира. Но пък я си представи, че се пишат само някакви банални неща от сорта на "той си хвърля чорапите", "намерих косъм - дали ми изневерява"...скука-а-а...
Е щом има изневяра,значи пак има интрига Simple Smile Пък и темата за разхвърлянето гледам , че също е доста актуална сред потребителите  newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 8
та нека уто4ним за какво ще да е тази тема
Виж целия пост
# 9
 Ама липсва интригата....
Виж целия пост
# 10
Ох, като чух за този вестник и се сетих нещо да ви споделя. Имах приятелка, чиято майка работеше за него. От сутрин до вечер се чудеше с какво да запълня страниците, най-често хващаше история от нейното семейство и развиваше, украсяваше и се получаваха "интересните" писма.
Виж целия пост
# 11
Ама липсва интригата....
Липсва до момента в който не дойде анонимният да сподели още някоя пикантерийка,после пак изчезва за около ден,през това време се коментира какво ли не,после анонимко пак идва,пак споделя едно - две депресирани изреченийца и така.. Интригата се поддържа Simple Smile  Crazy
Виж целия пост
# 12
Ох, като чух за този вестник и се сетих нещо да ви споделя. Имах приятелка, чиято майка работеше за него. От сутрин до вечер се чудеше с какво да запълня страниците, най-често хващаше история от нейното семейство и развиваше, украсяваше и се получаваха "интересните" писма.
Значи общо взето и там е било пързалка  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
В тоя весник никога не са се публикували 'интересни неща от живота на хората', а бездарните напъни на некарърни драскачи.
Виж целия пост
# 14
Ама липсва интригата....
Липсва до момента в който не дойде анонимният да сподели още някоя пикантерийка,после пак изчезва за около ден,през това време се коментира какво ли не,после анонимко пак идва,пак споделя едно - две депресирани изреченийца и така.. Интригата се поддържа Simple Smile  Crazy
Laughing Като има балъци да пълнят по десетина страници, анонимко само обере реколтата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия