Правите ли маски на лицето си -колко често и какви?

  • 21 317
  • 172
Правите ли си маски на лицето и колко често? Купешки или домашни предпочитате?
Аз лично си правех преди веднъж седмично(сега доста по-рядко). Да си призная купувала съм какви ли не маски-ефекта им е спорен. Като, че ли най-доволна оставам от домашните такива. Със смесен тип кожа съм и най-добе ми се отразяват маските с хума или тази с мед и жълтък. Видим ефект имах и като ползвах една маска на Клиник-Deep cleansing emergency mask(като, че ли наистина почистваше лицето в дълбочина). Това е единствената купешка маска, която мога да похваля.
Виж целия пост
# 1
Да, ползвам купешките, нещо все не ми се занимава да бъркам домашни  Rolling Eyes

Моята кожа също е смесена, през зимата отива към суха. Правя маска веднъж седмично. В момента ползвам една на AVON - Pure pore-fection с глина и ексфолиращ ефект.

Виж целия пост
# 2
Веднъж месечно на козметик. Всеки ден почиства с тоалетно мляко, тоник. След това с пяната на Манхатън. Подсушавам , мажа с крем. 2 пъти седмично Орифлей/доматеа и ли глинена/ Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Най- често си правя една домашна маска, която ми каза баба ми.На филия хляб намазвам дебел слой кисело мляко, изчаквам водата от него да попие в хляба и се мажа с останалото, което е гъсто.Стоя 15 минути и изплаквам с хладка вода. Flutter
От време на време си правя и маска от жълтък и мед, но много ми изсушава кожата. Flutter

Пропуснах да кажа, че имам сауна за лице и съм много доволна. Вече резултатите от почистването са по-добри! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Jeny_J хубава ли е тази доматената маска на Орифлейм? Тези, които са на основата на хума са общо взето с един и същ ефект , а ми се иска да пробвам нещо по-различно. Сега се сещам, че бях си вземала от Орифлейм някаква пилинг маска с боровинка, но не останах очарована. Tired
Виж целия пост
# 5
Не правя маски
Виж целия пост
# 6
Най- често си правя една домашна маска, която ми каза баба ми.На филия хляб намазвам дебел слой кисело мляко, изчаквам водата от него да попие в хляба и се мажа с останалото, което е гъсто.Стоя 15 минути и изплаквам с хладка вода. Flutter
От време на време си правя и маска от жълтък и мед, но много ми изсушава кожата. Flutter
А тази я знам!Но, аз слагам и един счукан аспирин(това е заради пъпките, които ми излизат от време навреме).
Виж целия пост
# 7
Напоследък съм се вманиачила на тема маски  Simple Smile
Ползвам няколко в момента - доматената на Орифлейм, и ейвънските от серията Рланет Спа. Мисля, че ги имам вече всичките  Rolling Eyes
Много харесвам и една витаминена маска, също ейвънска Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ползвам ексфолиант на Джонсън.
Виж целия пост
# 9
Доста маски съм си правила. Все купешки. Не забелязвам кой знае какъв ефект. Кожата ми е суха и чувствителна и все нещо не мога да си оцеля маска за моята кожа.
На козметик не ходя, а май имам нужда SickПочиствам си лицето в къщи, гледам да е всяка неделя - парна баня, почистване, маска, тоник и накрая крема за лице.
Не знам защо си мисля ,че от толкова козметика повече взех да пъпчасвам.А може би не съм си оцелила точно моята бяла козметика знам ли newsm78
Виж целия пост
# 10
Правя си маски 2-3 пъти в месеца, купувам си на различни фирми, ексфолианти и хидратиращи.
Виж целия пост
# 11
Почистваща маска на Elizabeth Arden и успокояваща хидратираща на Clinique.
Виж целия пост
# 12
не,не си правя напоследък.ползвам само ексфолиант на Ланком
Виж целия пост
# 13
Кожата ми е смесена и правя през вечер маска за лице с кисело мялко и хума. Това е единствения начин да си държа порите прилични.  Rolling Eyes
А да ползвам и 3 в 1 на Гарние, от което също съм доволна.
Виж целия пост
# 14
Правя си маски да,два пъти в седмицата или поне се стремя.  Кожата ми е мазна и изисква постоянни грижи. Първо ексфолирам кожата или пък стоя на парна баня почиствам лицето и след това нанасям почистваща глинено-доматена маска на орифлейм след което нанасям и пилинг с грозде.
Отделно всеки месец ходя на козметик почистване и маска и когато имам време си правя маска с хума и кисело мляко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия