Вечните студенти

  • 1 504
  • 15
Има ли ги?  Crazy
Ето наближава и третият по ред за мен студентски празник, не е нещо особено, но се празнува.
Харесва ми атмосферата...
Не мога да го обясня...
Догодина ще ми е за последно, след това няма да съм студентка  Confused Просто ми е любопитно празнуват ли тези които са изживели този сладък студентски живот, но отдавна вече не са студенти?
Вечни студенти има ли?  Thinking
Виж целия пост
# 1
Има. Аз пак съм студент, за трети път вече. Никога не празнувам този празник, намирам го за излишно, предпочитам да си почина.
Виж целия пост
# 2
Ти си студент по звание   bouquet
Сигурна съм, че има и вечни студенти по душа  Whistling
Виж целия пост
# 3
Добър ден!!!!!!!! bowuu ето ме Mr. Green
започнах дълечната 1998,празнувах всеки 8.12 с голям кеф Party,но след завършането на едното ми образование спрях,сега с носталгия си спомням  Mr. Green

пп: вечния студент съм защото все още си влача стажааааааа за юрист Embarassed Embarassed Embarassed надявам се скоро да не съм вече вечния студент че ще стане една десетилеткааааааа Crazy
Виж целия пост
# 4
Май няма, все някога се отдръпват. Сестра ми беше тип вечен студент, 10 години докато завърши.  Crazy Братовчедка ми още повече - почти 20 и в крайна сметка нищо не завърши  Laughing Аз съм примерна - 6 години имах, за 6 завърших  Simple Smile
Казано честно, май само един път за тези 6 съм празнувала, не съм го усещала никога като нещо специално. Може би защото бях задочно...  Thinking
Виж целия пост
# 5
Ние с мъжа ми празнувахме до миналата година. Тази нещо ни домързя да се организираме. Харесва ни да празнуваме, да си спомним за миналите години. Събираме се с една компания също бивши студенти.
Виж целия пост
# 6
Миии, трябваше и аз да не съм вече студентка, ама...всъщност не съм , де, семестриално завършила съм. Ама още не съм минала ДИ. За това май ми се полага да празнувам 8. Ама няма. Никога не съм го празнувала, винаги ми се е струвала излишна истерия и хвърлени пари на вятъра. Може би защото не бях близка с колежките.
Виж целия пост
# 7
 Thinking Толкова много хора не-студенти съм виждала на нашите събирания, че винаги съм си мислила, че минеш ли веднъж пътя студент
връщане няма.... Онова дивото отвътре все те зове  Crazy
Явно е било, просто търсене на повод  Cry
Виж целия пост
# 8
Празнувам всяка година. На 8ми моя състудентка и приятелка има РД и на единият се запознах с мъжа ми, та всичко тръгна от един 8ми декември  Crazy А преди 2 г. пак на 8.12 се регистрирах във форума  Laughing
Виж целия пост
# 9
Аз отмах се записвам при вечните студенти Simple Smile Малко 2рия семестър ми се губи, другата година ако имам ищах ще се пробвам пак Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Не съм от вечните студенти, но в момента пак съм студентка. При всяко следващо студентстване се сменя ВУЗ-а, колегите, уча съвсем различни от предишното си образование неща и съм много щастлива. Атмосферата е толкова приятна и различна с други студенти! А разликите във възрастта сякаш нямат никакво значение при общуването.
Обичам студентския празник и с удоволствие го празнувам с колегите. Утре, естествено ще има купон.  newsm24 cheers Wine Glass cook
Виж целия пост
# 11
Аз съм си студентка  Joy
Виж целия пост
# 12
Радостина, ти си истински щастливец! В моята специалност, освен, че сме "компот от сливи", повечето са с 5г. по-малки от мен, цари такъв хаос, завист и лицемерни взаимоотношения между въпросните "сливи", в т.ч. и аз, че се чудя аджеба аз в университет ли съм или на пазара...
Виж целия пост
# 13
Радостина, ти си истински щастливец! В моята специалност, освен, че сме "компот от сливи", повечето са с 5г. по-малки от мен, цари такъв хаос, завист и лицемерни взаимоотношения между въпросните "сливи", в т.ч. и аз, че се чудя аджеба аз в университет ли съм или на пазара...

Ела при нас!
Виж целия пост
# 14
Честит ви празник  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия