На детска ясла

  • 525
  • 5
Здравейте скъпи мами!
Ето че и моето момиченце порастна и вече се готвим за ясла. Ще съм ви благодарна да споделите своя опит и да ми напишете необходимите за там неща, които трябва да подготвя../пижамки, анцуг, по колко чифта, памперси, мокри кърпички и т.н. /
Виж целия пост
# 1
там ще ти кажат от какво имат нужда  bouquet
успех
п.с.с на най добрата ми приятелка децата са ни в една група и вупреки всичко ни искат различни неща,има деца които се цапат повече ,други се напикават всеки ден ,затова виж как ше тръгнете ,иначе учителките ще ти кажат
Виж целия пост
# 2
В нашата ясла искат памперси и пакет мокри кърпи, два комплекта дрехи + бельо, пантофки,лигавници и къпричка за лице и ръце. Всичко друго е от яслата /включително и пижамката за обедния сън/. Като дрехи, най-добре е да имаш по 1 комплект /блузка и долнище/ за всеки ден, като моето мнение е, че ще и е най-добре с меки панталонки или анцузи.
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
Попитай в самата ясла.Навсякъде е различно.
От там ще ти дадат най-изчерпателен отговор.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за информацията! Знам, че там ще ми кажат по- подробно, но исках да се ориентирам какво най- необходимо ще трябва да подготвя на детето  1swing
Виж целия пост
# 5
Аз носех памперси, мокри кърпи, шишенце за водичка, пижамка- по-лека. Купих и клинчета и блузки, ако се нацапа или намокри - за смяна.
Идеята да питаш е най-удачна. О, пантофки също по-леки и удобни, че те не се спират (да не им се потят крачетата).
Успех и да не боледувате често  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия