За изрусяването-въпрос

  • 4 441
  • 16
Ако смеся оксидант 40 процента на 1 руса боя за коса с блондор дали ще стана руса?
Виж целия пост
# 1
lilana_79   за съжаление въпреки че имам 5 годишен стаж като  блондинка не мога да ти дам отговор,мога амо да те посъветвам да отидеш на фризьор и да кажеш какъв нюанс на русото искаш   Peace
Виж целия пост
# 2
Смесването, особено в домашни условия, не се препоръчва. Може да изгориш косата ужасно.
Виж целия пост
# 3
Зависи и от това какъв ти е цветът в момента, но при всички случаи  няма да стане от първия път, бъди готова за изненади
Виж целия пост
# 4
няма такъв оксидант-40 процента,мисля че имаш предвид 12%(той 40 V).Ще станеш жълта(ако имаш натурална коса,не боядисана)`,12 %не смесва с блондор,само с боя.
Виж целия пост
# 5
Иди на фризьор,иначе рискуваш да направиш голям гаф.
Виж целия пост
# 6
Сигурна съм, че всички спецове ще те посъветват да отидеш на фризор. Не само защото резултатът от домашната лаборатория може да е изненадващ, а и защото в салона ще се погрижат малко повече за така или иначе изгорената коса. Няма какво да се лъжем изрусяването не е щадяща процедура. А и хубави руси цветове не се постигат лесно! Успех все пак!
Виж целия пост
# 7
Ако ти е по тъмна косата рискуваш да станеш жълта.
Виж целия пост
# 8
И аз имам почти 3 годишен "стаж" като блондинка!  Laughing Бих ти препоръчала фризьор! Да не се чудиш после откъде ти е дошло това чудо на главата!  Peace
Виж целия пост
# 9
ne se smesva NIKOGA s oksidant 40 osven ako ne iskash da ostanesh bez koja na glavata.iva 40voliuma koito se ravnqvat na 12 % oksidant . boqdisva se sled izrusqvane ili ne se izpolzva blondor
Виж целия пост
# 10
Зависи и от това какъв ти е цветът в момента, но при всички случаи  няма да стане от първия път, бъди готова за изненади

Все се чудя защо като уж не става от първия път, ги правят от първия път на "America's next top model"?!..
Виж целия пост
# 11
При мен винаги става от първия път, защото аз отивам с ясна идея и държа на всяка цена да си тръгна с нея. Стояла съм по 8 часа в салона, цялата клиентела се е изреждала (а в събота минават много хора), фризьорката маже и реве над мен, но накрая всичко е ок. Аз затова си я обичам!
Виж целия пост
# 12
До сега и аз пръсках маса пари да ходя при фризьор да ме боядисва,ама аз през какви ли не нюанси минах то не бяха кичури дебели тънки всякакви накрая реших че така и така вече съм почти руса да взема да си боядисвам само корените които са израстнали.Таааа като ми израстне малко в домашни условия се правя вече,мажа корените със синия прах на SERI после за да не ми жълтее слагам LONDА 69-и номер с един пръст от окислителя и смесвам с вода.Цвата става невероятен,ако нещо не ви е ясно питайте  Wink
Виж целия пост
# 13
Препоръчвам преходът към русото да се направи при добър фризьор. Все пак някой трябва точно да прецени какво третиране може да издържи косата ти.
Виж целия пост
# 14
Зависи и от това какъв ти е цветът в момента, но при всички случаи  няма да стане от първия път, бъди готова за изненади

Все се чудя защо като уж не става от първия път, ги правят от първия път на "America's next top model"?!..

Това е реалити шоу. Мислиш ли, че всичко е точно както изглежда ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия