Безплатна прическа

  • 4 450
  • 35
Ходя на курс за фризьорство ( и вече съм много напреднала). Търся желаещи за безплатно подстригване ; прическа ; кичури ; боядисване ; изросяване ; къдрене (трайно и временно) .Няма ограничения във възръстта , пол или възруст . Всяка сутрин от вторник до петък в 9:30 до 12:30 в Банишора . Ако се нуждаете от някое от горе изброените , имате време и желание моля пишете ми или ми се обадете
Виж целия пост
# 1
Може да смениш заглавието на "опитни зайчета"  Mr. Green
Нищо лично,просто се зачудих кой ли ще си рискува косата... newsm78
Виж целия пост
# 2
Е тва беше малко грубо от твоя стара Тедке.Момичето си предлага услугите безплатно,пък всеки сам си решава.Доколкото си спомням и преди имаше такава тема и имаше доста кандидатки,които останаха много доволни,така че ти като не би си оставила косата в нейни ръце,други момичета биха го направили.
Виж целия пост
# 3
Е тва беше малко грубо от твоя стара Тедке.Момичето си предлага услугите безплатно,пък всеки сам си решава.Доколкото си спомням и преди имаше такава тема и имаше доста кандидатки,които останаха много доволни,така че ти като не би си оставила косата в нейни ръце,други момичета биха го направили.

 smile3501
Виж целия пост
# 4
 Не мога да ти помогна поради липса на време, пък ми е и далече. Само исках да споделя, че и аз съм ходила на такива курсове (но на друго място) и, че правенето на прическите става под зоркото око на обучаващия фризьор и няма място за притеснение от страна на "опитното зайче". И обикновено резултатите са много добри, получават се готини прически.
 Така, че съвсем спокойно може да се помогне на момичето, заслужава си и за двете страни.
Виж целия пост
# 5
Помня,че в предишната подобна тема момичетата бяха много довлни. И обясниха точно това, че опитни фризьори следят процеса, така че нямало нищо страшно.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Моя бивша съученичка работи в салон за красота в Ямбол.

http://www.julia-yambol.eu/index.php?mPath=2

Виж прическата в началото на втория ред. Можеш ли да ми я направиш?

Виж целия пост
# 7
  Еййй аз тъкмо мислех да ходя на фризьор, гледай какво съвпадение... Simple Smile Че даже си ми и близо.  Flutter Ей сега ти пиша.  Hug
Виж целия пост
# 8
Писах "нищо лично",т.е. момичето да не го приема като лична нападка Peace
Безплатен обяд няма,нали знаеш?  Wink

правенето на прическите става под зоркото око на обучаващия фризьор
Ако има такъв-да,не бих имала нищо против Peace
Виж целия пост
# 9
За жалост си ми далече  Crossing Arms Иначе бих се оставила.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Аз пък съм съгласна Mr. Green Ки4ури правиш ли и ако да, аз ли трябва да си донеса боята?
Виж целия пост
# 11
Е,ако имам време може и да се кандидатирам за една проба. Peace
Виж целия пост
# 12
аз бих ,ама не са измислили телепорта, била съм преди 15 г  и много добре  ми идваШе да ходя и да ми правят  вси4ки глезотийки по косата, оби4ам да се занимават с мене! разтоварва , пък има и идея да си откриеш своя 4овек за по-нататък! има талантливи моми4ета!успех!
Виж целия пост
# 13
Аз била "опитно зайче" на завършващи фризьорство, ми оцелях, не беше страшно.
Виж целия пост
# 14
И аз оцелях, стараят се момичетата. Преподавателката ги наблюдава, показва им. А и ученичките бяпа само две.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия