Давате ли флуор?

  • 1 212
  • 18
Аз давам на беба всеки ден витамин Д, но скоро видях една реклама в списание на флуорни добавки за бебета. Вие давате ли флуор и от каква възраст?
Виж целия пост
# 1
За сега не давам. Ще питам педито другата седмица, но мисля, че ще ми каже, че няма нужда  Rolling Eyes
Тук не дават допълнително вит. Д, та за това предполагам, че ще ми каже да не давам флуор.
Виж целия пост
# 2
Зависи дали нямате във водата.
Ние имаме допълнително добавен флуор и не давам нищо.
Виж целия пост
# 3
И аз не давам, мненията са много противоречиви.
Виж целия пост
# 4
Не съм давала ... да чукна на дърво проблеми няма Grinning
Виж целия пост
# 5
Докато преварявах чешмяна вода-давах Зимафлуор по 4 капки дневно. В София водата е бедна на флуор и затова може да се дават капки. Но е добре да се дават не повече от 200 дни в годината.
Ако пуснеш търсачка в мамешкия или в здравния форум ще намериш много теми, в които този въпрос е обсъждан много подробно.
Виж целия пост
# 6
Зъболекарката при която ходя изписа за Борис Зимафлуор.
Каза, че педиатрите го отричат, но зъболекарите смятат, че е важно да се дава.
Най-добре попитай стоматолога ти. Аз мисля да попрочета още малко и да давам известно време пък да видим.
Виж целия пост
# 7
Давам зимафлоур по 4 капки от понеделни до петък (събота , неделя и празник- почивка)
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Katelina
И аз не давам, мненията са много противоречиви.


същото  Whistling
Виж целия пост
# 9
Да, по4 капки Зимафлуор след 6-тия месец. Но това си го решаваш сама. На мене ми го препоръча педиатъра ни и нашия зъболекар.
Виж целия пост
# 10
Аз също давам на Даниил по 4 капки Zymafluor всеки ден + vit D 3 капки.
Виж целия пост
# 11
I az davam Zumafluor - no mi kazaha 4e tri meseca davash edin po4ivash i sega sme v po4ivka posle pak po4vam
Виж целия пост
# 12
Ние сме на 7 месеца и половина миналата седмица като бях на консултация питах дали да давам нещо за зъбите( ние имаме два) и тя категорично каза ...НЕ! Все пак е химия.
Виж целия пост
# 13
Питала съм семейната ни зъболекарка и педиатърката за флуора.
Двете казаха да не давам и не съм давала.
Виж целия пост
# 14
Давах до 8-мия месец и ги спрях,защото се появиха петна на горните две зъбчета:(
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия