Не иска да яде

  • 491
  • 9
От няколко дена дъщеря ми отказва да си изяжда порцията. Яде няколко лъжички и после почва да държи храната в устата си и не я гълта и така стой дълго време. Накрая я глътва като се напълни устата и с слюнка. И така яденето ни продължава повече от 30 мин. Аз се изнервям и на половината ядене я оставям. Не мога да разбера какво става.
Да добавя че преди няколко дена ни изби първия зъб, а сега май още един е тръгнал. Може ли от това да се държи така.
Виж целия пост
# 1
Да, напълно е възможно да е от зъбите. ние с първите зъби имахме период от едномесечен "глад", но въпреки това беше наддал. Аз не го насилвам ако не иска да яде. Дори понякога толкова не иска да го глътне, че накрая повръща, тогава и на двамата ни става по-неприятно.
Виж целия пост
# 2
И според мен е от зъбките.
Случвало ми се е и тогава не го насилвам,понякога яде само мляко и нищо друго.След известно време нещата се нормализират.Със следващото зъбче се повтарят и пак така...За мен важното е че не отказва мляко-значи е гладен все пак и не е загубил апетит-значи всичко е наред.  Peace
Виж целия пост
# 3
Напълно възможно е да няма апетит заради растежа на зъбките.Не я насилвай,нека яде колкото иска.Бебетата не търпят глад, така че ако е гладна, веднага ще разбереш. Peace
Виж целия пост
# 4
И моят син правеше точно така,като му дам не ми отказва поднесеното му,но го държи в устата си дълго време.Направо бях се побъркала,ядяхме по 1 час и то половината порция.Според мен това беше начина му да каже ,че не иска повече Twisted Evil
Сега когато не иска просто отваря устата и това което е вътре излиза навън Close.
Виж целия пост
# 5
и ние сме така вече от седмица,не иска да се храни и това е....а като се го насиля повръща,макар че все още нямаме зъбче или някакви признаци за появата му.
Дано и при нас да е от предстоящата поява!
Виж целия пост
# 6
Много ви благодаря за бързите отговори. Дано да мине бързо, че ние се кърмим още, но тя взе да понамалява а сухо мляко не иска да пие и остава само яденето а като ми го отказа и него се притесних.
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай,повечето бебета минават през този период PeaceИ ние в момента сме така Peace
Виж целия пост
# 8
Много ви благодаря за бързите отговори. Дано да мине бързо, че ние се кърмим още, но тя взе да понамалява а сухо мляко не иска да пие и остава само яденето а като ми го отказа и него се притесних.

Щом се кърмите,предлагай и гърдата като откаже да яде пюрето.
Успех Hug
Виж целия пост
# 9
И ние бяхме така,но преди 15 дни ме оперираха и спряхме кърменето.Прояде всичко,вкл. и противното й АМ.Но от няколко дни о тказва храна защото пак пробиват зъбки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия