Имали ли сте такъв проблем с гърдите?

  • 431
  • 2
Здравейте!
Не съм сигурна,че въпроса ми е за тук,но все пак да пробвам. От известно време едното ми зърно е подуто,уголемено,розово и ужасно ме сърби. Това продължава и малко върху ареолата. В началото си мислех,че е защото децата доста ме хапят понякога,но на другото му няма нищо. Възможно ли е да е някакво възпаление или някакви гъбички? Мажа се с Лансинох,но не помага. Имате ли идея какво може да е?
Виж целия пост
# 1
Възможно е както да е гъбична инфекция, така и някаква алергия. Помисли има ли някакви предразполагащи фактори за гъбички - ти или децата да сте лекувани скоро с антибиотик? Да си имала пристъп на вагиналните гъбички?
Понеже виждам, че страхотно се справяш с кърменето на близнаци вече над годинка Hug, има нещо, което е доста типично за големите бебета - да сучат веднага след като са се хранили. Тогава в устата на детето има задържани остатъци храна и това може да доведе до такова дразнене и даже до местна алергична реакция към нещо от храната. Затова бих ти предложила първо да пробваш нещо много простичко - да изплакваш зърната с чиста вода всеки път след сучене на бебетата и да ги оставяш да изсъхнат на въздух, за да видиш дали от това ще има ефект за 2-3 дена. Ако няма, тогава помислете за гъбички.
Виж целия пост
# 2
 Благодаря ,Хедра Simple Smile Ще пробвам с измиването. Иначе Ивайла пи антибиотик преди 1-2 седмици,но не си спомням дали тогава го имаше този проблем. За вагинални-нямам. Ако не се промени нищо ще потърся лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия