Споделете 35

  • 20 535
  • 1 025
Нова тема. След малко слагам линк към старата.


Споделете 34
Виж целия пост
# 1
Пу първа  Grinning
Виж целия пост
# 2
Их, току-що се изсподелих в старата. Нищо, и тук.
Здрасти Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Кейси е права. През декември всички полудяват. В магазините е лудница и хаос.
Бумеранг, много лошо е да се чувстваш безпомощен, когато дете страда. Но и ти се пази.  Hug
Виж целия пост
# 4
 Flutter
Виж целия пост
# 5
Хаха, Ео, ама твоята ли си е още, в смисъл- запази ли я?
Виж целия пост
# 6
Запис.

Честито на всички настоящи и бивши студенти!
Спомням си с носталгия за този празник, хубаво беше.

И да споделя - почти приключих с подаръците за Коледа, вчера купихме на малката
и на племенницата ми, остана да намеря мотор за племенника ми, че вуйна е обещала - от нейния дядо Коледа  Grinning.
За голямата ми дъщеря - тя вече сама си купува подаръците, мама и тати спонсорират  Grinning.
Виж целия пост
# 7
7-ма подред, ама с кофти включване Confused.

Споделям, крадците стават все по-нагли и безскрупулни и в момента ми се иска да имам една значка като на Уайът Ърп и да мога да раздам правосъдие на място Twisted Evil
Не знам какъв гьонсуратлък се иска, за да отидеш в склад на доставчик с все камион, да се представиш за клиент, да натовариш 10 палета!!! с материал и да си заминеш #Crazy Sick. Всичко това вчера, посред бял работен ден.
Изобщо не мога и да мисля какво щеше да се случи на въпросните, ако случайно се беше наложило точно в този момент любимият или техническият му да отидат там и да ги заварят, и двамата са кибритлии от типа, дето липсата на значка едва ли ще ги спре.
Бясна съм, материалът е за голям обект, специфичен е, съответно произведен по поръчка, не знам на каква магия ще си спазим сроковете там, това, че сме назад с 5-цифрена сума май е излишно да го казвам.
Навежда ме и на други мисли това, че са взели точно този материал, точно в този момент... нейсе, и да не знаем от кой точно конкурент идва, ще разберем, не са взели игла, че да я скрият. Чумата да ги тръшне Twisted Evil.
Никой да не ми разправя, че е лесно да се прави бизнес в България. Лесно е, ако някой те подпира.

А днес имаме годишнина, 19 зими и лета заедно.
Хубаво ще я запомним.

Споделям също, че току-що си погледнах и личните Shocked.
Имам амнайсет съобщения, които така и не съм видяла кога са дошли, сядам подред на номерата и спешността да отговарям.
Виж целия пост
# 8
Записвам се в новата тема с питанката ми от старата. А  именно:

 
Споделям, че синът ми спечели щастливата карта от кроасан Чипикао.Дали ще получи Плейстейшъна както обещават?Много се надявам да не е поредната лъжа. Някой да има инфо по въпроса?

Струва ли си да изпращаме каквото и да било или не? newsm78
Хайде, де, никой ли не знае нещо по въпроса? Rolling Eyes


Виж целия пост
# 9
Споделям,че днес ме удари ток-220 волта-не е кой знае какво Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Катрин, те и тук стават тези неща - преди няколко дни отишли хора с един камион в склада, представили се за фирма някаква, влезли с пушки, завързали хората по столовете и задигнали 37 палета я плейстейшъни (една бройка струва към 500 евро, те са взели към 3000  Crazy). Така че стават и по т.нар. бели държави същите неща.
Съжалявам,ч е ви се е случило  Sad
Опитай се да се зарадвате на годишнината, честито, да се обичате още десет по 19   bouquet
Виж целия пост
# 11
Ео, аз ти отговорих в старата тема  Laughing
Това вместо 'запис'.
Виж целия пост
# 12
CTramell, в склада не са ли си оставили някаква товарителница с номера на камиона, изнесъл стоката?  newsm78

amrianka, светлините на коледната украса поне работят ли вече?  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Струва ли си да изпращаме каквото и да било или не? newsm78
Хайде, де, никой ли не знае нещо по въпроса? Rolling Eyes

Аз не знам, но защо да не опитате? Не боли, не пречи, пък кой знае...
Виж целия пост
# 14
CTramell, честита годишниа!
Саня, май трябва линк и в старата тема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия