Грозно ли е...

  • 4 885
  • 84
Грозно ли е млада жена да носи очила? Ясно, че става дума за очила, които коригират дефект в зрението, да кажем късогледство, а не за слънчеви. Всички ли ходят вече с лещи и демоде ли е да се носят добрите стари очила?
Виж целия пост
# 1
Не, не е грозно или демоде -  има супер красиви рамки за диоптрични очила.
 Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Според мен не е никак грозно а даже може да е шик, но зависи все пак от рамката на самите очила....аз например нямам нужда от очила с диоптър, но имам такива без с различни цветове и модели рамки, които ползвам като аксесоар в определени моменти  newsm03
Виж целия пост
# 3
Нито е грозно ,нито демоде!Имам приятелка с диоптрични очила която за малко носеше и лещи.Е,никой не я възприе с тях.Страхотно и стоят очилата.Махне ли ги ,не е тя!
Виж целия пост
# 4
Защо да е грозно...
Аз много харесвам мацки с очила,вече зависи от рамчиците,но според мен е много стилно и шик:)

Виж целия пост
# 5
А каква трябва да е рамката за да не си "от първия ред на хора"?
Виж целия пост
# 6
Разбира се,че не е грозно!Ако рамките подхождат на лицето-няма никакъв проблем според мен Peace
Виж целия пост
# 7
Не,даже понякога е секси,но ависи от рамките на очилата де. Wink
Виж целия пост
# 8
Би трябвало "младата жена" сама за себе си да си прецени дали иска да носи или не,дали даден вид и отиват или не,дали ще се чувства комплексирана от очилата или не. В това е въпросът.
В никакъв случай не е демоде или грозно,има много красиви рамки ...
Виж целия пост
# 9
Да бе, по медицински прични ще си прецени сама друг път...
Младата жена да ви кажа в началото не се комплексираше от очилата си, но откакто се сблъсква с феномена Красива мама все по-зле става... Може би ще я посъветвате да не чете тогава, ама това не е решение  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
А каква трябва да е рамката за да не си "от първия ред на хора"?
http://news.fashion.bg/img/mod_250.jpg Това  ми харесва  много!
Виж целия пост
# 11
И аз съм на мнение, че едни хубави и подхождащи на човека очила не само, че не са грозни , но и придават специфичен чар. Трудното е да се направи удачен избор на форма, рамка и модел, защото ако се сложи нещо неподходящо, тогава вече може  да загрозяват или състаряват.
Виж целия пост
# 12
Beth ,имах предвид да прецени за очила или лещи.Ако има възможност да избира,разбира се. Ако не- има наистина хубави рамки.
Ако ли пък проблема е в самочувствието .. пусни тема "Как да си повдигнем самочувствието след високата летва на "Красива мама"
Виж целия пост
# 13
Beth ,имах предвид да прецени за очила или лещи.

Кексче, понякога този избор не е възможен, за съжаление!
Виж целия пост
# 14
Знам .. аз нося очила от 15 години,но си се харесвам .. никога не съм се чудила дали да избирам лещи или очила,а мога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия