Училище за бъдещи родители - Варна?

  • 1 613
  • 13
Привет на всички мами от Варна (бъдещи и настоящи)?
Моля Ви, споделете дали сте посещавали или посещавате училище за бъдещи родители.
От известно време проучвам въпроса, но се оказа, че освен гимнастика Пилатес в Бизнесхотела и някакъв еднодневен курс в АГ Болница, няма нищо по-комплексно. Или поне аз не открих.
Мили мами споделете Вашия опит с подготовката за раждане!
Виж целия пост
# 1
Аз ходих в АГ.Не мога да кажа,че имаше голяма полза,но гимнастиката ме тонизираше.Колкото до лекциите,оказа се,че повечето неща не са така,както ни съветваха там.Поне се разтушавах,виждах се с други мами,вместо да си седя само в къщи.Не знам,на мен не ми помогна много,този сайт ми беше по-полезен,ама пък висенето по цял ден пред компютъра също е вредно... Laughing
Виж целия пост
# 2
Как така курса в АГ е еднодневен?
Преди беше всяка сряда!

Наистина съветите,които дава там акушерката(относно повиването специално) не са много добри,но пък иначе си е много готна жената и отговаря на всички питания на бъдещите мами.
Аз съм МНОГО доволна.Даже понякога ми липсва,че вече родих и няма как да ходя.....
А иначе има и гимнастика към курса,някои я посещаваха,аз не,защото съм си мързеливичка...... Wink
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18455&start=45&p … sc&highlight=
Това е линк към една стара тема по този повод. Там има кога се провежда училището и кога има гимнастика.
Аз ходих веднъж на този курс и беше доста приятно, но тъй като чакам второ бебче не ми казаха нищо, кой знае колко по-различно от това, което съм натрупала като опит.
Виж целия пост
# 4
Момичета,
много Ви благодаря за информацията, която сте ми предоставили.
Аз се обадих по телефона в АГ и там ме уведомиха, че всяка сряда се чете лекция, като лекцията била една и съща всяка сряда.
Явно жената, с която съм разговаряла не е била достатъчно наясно.
Определено утре ще отида, да разбера за какво иде реч.
Иначе много ми се искаше да ходя на училище за бъдещи родители, каквито има в София, на които ти дават кукла и те учат как да й сменяш памперса, да я къпеш, да я храниш, да й мериш температурата и други такива.
Виж целия пост
# 5
Такова училище се съмнявам да видиш Laughing
Ще ме умориш от смях.
Всъщност си е малко мизерничко, едни изтърбушени столове и дивани, не че проявявам излишни капризи, но гледката на сядаща и ставаща бременна жена от такова нещо ти държи влага за цял живот.
Виж целия пост
# 6
Аз също смятам да отида утре за първи път на лекция в АГ /ако не ми мине котка път/.

 Някой знае ли каква ще е темата? Ще ви бъда благодарна и ако ми пишете къде точно се провежда Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Утре темата ще е за храненето на бебето.
Като влезеш в АГ болницата и стигнеш до асансьора, попитай жената която е там и тя ще ти каже къде точно е залата.
Виж целия пост
# 8
Благодаря Ви, момичета!
Днес поситих лекция в АГ-то. Вярно, не отговаря напълно на желанията ми, но все пак е нещо.
Докато търся по-добро ще трябва да се задоволя с това!
Виж целия пост
# 9
Че то има ли по-добро?В смисъл има ли и друг курс,камо ли по-добър?

Аз например много харесвах курса там.Събирахме се с други бременни,говорихме си,не само на бременна и бебешка тематика,дори намерих дружки там Grinning

Друг е въпроса,че не харесвах условията в АГ-то и не раждах там,а в Майчин дом.Ако нямах обаче тази възможност,бих родила във ВИП-а на АГ-то,където условията са повече от много добри!
Виж целия пост
# 10
Наистина към момента във Варна няма никакви други курсове или училища, за съжаление.
Обстановката е много далеч от добра, но пък като нямаме избор ще се наложи да се примирим! Пък и за без пари, толкова!
Аз също съм зачислена за наблюдение в Майчин дом и възнамерявам да раждам там. Не зная как изглежда ВИП отделението във АГ, но съм чувала добри неща за него.
Преди време и в Майчин дом имаше гимнастика за бременни, но сега вече няма.
Успях да се свържа с инструктуркота от Бизнесхотела и тя каза, че в момента се прави ремонт на залата и след 2 семици ще има организирана група за гимнастика Пилатес!
Виж целия пост
# 11
Незнаех , че има курс за бременни и в АГ-то.
Провежда се още един курс , там където аз ходя на преглед и консултации.Но той е само в събота , а аз точно тогава не мога да ходя.Вярно е , че за мен почти е вече късно , но ще пробвам да отида.Само в сряда ли е този курс? Как става ? Трябва ли предварително да се запиша? От колко часа е ?



Виж целия пост
# 12
Провежда се всяка сряда от 15 часа в сградата на АГ болница на първия етаж. Не е необходимо записване, никого не връщат. Просто влизаш в една стая и се намествах където намериш празен стол!
Виж целия пост
# 13
Благодаря много .
Но днес май изтървах нещо часа .
Другата седмица само да не забравя ще се отида.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия