Цервикална слуз-ПОМОГНЕТЕ!!!

  • 3 237
  • 17
ТЕСТ ЗА ОВУЛАЦИЯ  EFP И СЛЕД 2-3 ДНИ РАЗТЕГЛИВА СЛУЗ.СЕГА ЛИ Е МОМЕНТА ИЛИ Е МИНАЛ?
Виж целия пост
# 1
Момента е при положителен тест за овулация.
2 -3  дни след положителния тест времето е минало.
Виж целия пост
# 2
много благодаря -но защо имам разтеглива слуз? Thinking
Виж целия пост
# 3
Овулацията настъпва около два дни след положителен тест, така  че е нормално.
Виж целия пост
# 4
а какво означава ЦС, която се "изля" извенъж, направо ми намокри бельото, прозрачна, като вода, неразтеглива ooooh!
сори за подробностите, но знам, че тук мога да получа компетентен отговор Embarassed
Виж целия пост
# 5
Нищо не означава. Възможно е да си настинала, например.
Виж целия пост
# 6
мерси за отговора bouquet
Виж целия пост
# 7
Момичета,здравейте!От известно време преди овулация ме болят яйчниците и често изведнъж обилно ми се намокря  бельото(все едно съм се напишкала)Трае около 1 седмица.Това много ме притеснява! ooooh!Моля,пишете ми,ако знаете нещо по въпроса!
Благодаря ви! Hug
Виж целия пост
# 8
Момичета,здравейте!От известно време преди овулация ме болят яйчниците и често изведнъж обилно ми се намокря  бельото(все едно съм се напишкала)Трае около 1 седмица.Това много ме притеснява! ooooh!Моля,пишете ми,ако знаете нещо по въпроса!
Благодаря ви! Hug
Консултирай се с лекар.
 newsm78 - Това изведнъж нещо не го рабирам
Виж целия пост
# 9
Момичета,здравейте!От известно време преди овулация ме болят яйчниците и често изведнъж обилно ми се намокря  бельото(все едно съм се напишкала)Трае около 1 седмица.Това много ме притеснява! ooooh!Моля,пишете ми,ако знаете нещо по въпроса!
Благодаря ви! Hug
Консултирай се с лекар.
 newsm78 - Това изведнъж нещо не го рабирам

Случва се най-често сутрин,като стана и направя няколко крачки и бельото ми става мокро! #Crazy Даже понякога усещам как изтича!Като вода е,няма цвят или мирис(извинявайте за подробното описание)Това продължава от няколко дни-до 1 седмица и после край!Притеснявам се и не чудя какво може да е  newsm78
Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 10
И на мен ми се е случвало,но не са ми откривали проблем newsm78
Виж целия пост
# 11
Aza консултирай се с доктор Peace не боли все пак . може и настинка да е но това определиние .... от извесно време  newsm78 не го разбирам
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви!  bouquet
И все пак не знам дали да се стресирам...... Shocked
Виж целия пост
# 13
И все пак не знам дали да се стресирам...... Shocked
#Crazy #Crazy #Crazy
Е, щом го коментираш тук, значи ти е направило впечатление като нещо различно.
Ако идеш на доктор и ти вземе проба за микробиологична посявка, няма да те стресира толкова. Няма да ти бодат очите, все пак!
Виж целия пост
# 14
Мисля, че моментът е когато получиш разтегливата слуз. Поне аз така забременях от раз - като уцелих този момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия