за обличането?

  • 1 386
  • 20
бихте ли ми казали с какво обличате бебчетата?
Виж целия пост
# 1
Когато са в къщи или на разходка?
Виж целия пост
# 2
бихте ли ми казали с какво обличате бебчетата?

С дрешки.
Виж целия пост
# 3
Може би става въпрос за вкъщи,защото е много малко бебчето за дълги разходки навън  newsm78

Когато беше на месец малкия го обличах с боди,блуза,чорапки,ританки и терлички понякога.Когато ми се стореше по-хладно му мятах и едно елече отгоре.

Сега като си помисля май терличките и елечето са били излишни...Незнам,всеки си преценява според бебето и температурата в стаята.При нас беше около 20-22 градуса.
Виж целия пост
# 4
бихте ли ми казали с какво обличате бебчетата?
С дрешки.
Joy
много е относително- зависи вътре или навън, зависи от сезона, температурата вкъщи и навън, колко е голямо бебчето
Виж целия пост
# 5
Наистина няма да е лошо да уточниш какво точно питаш, за да получиш възможно най-точните отговори.
Виж целия пост
# 6
Само с памучни бодита, това задължително. Оттам насетне - зависи дали сме навън, дали е зима или лято, дали духа, дали спи и още куп условности. Както ти казах и в другата ти тема - само памучно, леко и проветриво. Никакви вълнени терлички, жилетчици, никакви изкуствени материи и никакво навличане  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
извинавай че ти го казвам , не съм злонамерена , но ти ще претоплиш детето .Аз съм много зиморничава , но вкъщи , където температурата е около 20С максимум , той е само с боди с къс ръкав и дълъг , ако сметна че е много студено , иначе е с боди къс ръкав , блузка и панталонче, чорапки -не повече , иначе ще го изнежя страшно много , а и не е комфортно да сри прекалено облечен. Когато сме навън слагам допъэлнително по - дебели чорапки и яке -за всеки случай вемам одеяло , което почти не ползвам , въпреки че при нас е моного ветровито и студено . Не се увличай в обличането - може да получи обрив , да се изнерви и ще го изнежиш.Аз съм била обличана много като бебе и сега при лек вятър или застудяване съм болна .
Виж целия пост
# 8
вкъщи:
-памучно боди
-блузка, най-често и тя памучна
-панталон и чорапи
навън:
-памучно боди
-блузка
чорапогащник
-космонавт
-обувки
Това за шестмесечно бебе.
Виж целия пост
# 9
Ооо я да се запиша за следене на темата (за вкъщи естествено), че и при нас е една чуденка Thinking
На майка ми все й се струва, че му е студено Crazy
Виж целия пост
# 10
благодаря момичета и аз се съмнявах че я навличам затова попитах
Виж целия пост
# 11
Памучно боди, чорапки, отгоре ританки и блузка (или от целите гащеризончета) - това беше облеклото на дъщеря ми на вашата възраст  Peace
Виж целия пост
# 12
За вкъщи, на тази възраст го обличах така :
 - боди
 - ританки
 - тънка блузка
 - вълнено елече(но не дебело,просто да има нещо на раменцата и кръста)
 - терлички
Често му обличах върху тези дрешки(без вълненото елече обаче) и цяло гащеризонче.
И досега не купувам никакви изкуствени материи, за малчо, колкото и трудно да ми е това, защото ''изкуственяците'' са много красиво направени.Винаги при обличането ми е била водеща мисъл всичките дрешки на моето пате да са от естествени материи.
Виж целия пост
# 13
Памучно боди с къс ръкав, което ползвам като бельо и върху него слагам памучно боди с дълъг ръкав и ританки или цяло гащеризонче. Тъй като бебенцето е малко, може би бих сложила и чорапки на крачетата. Температурата вкъщи е около 21 градуса.
Виж целия пост
# 14
До 1 месец в къщи я обличах с боди, ританки и памучни терлички върху ританките, защото и бяха много студени крачетата. И след това рязко стана много топло, на третия месец вече стоеше по памперс (апартамента ми е с югозападно изложение и през деня е 32 градуса).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия