Дайте идея за подходящ подарък за дете в предучилщна възраст!!!

  • 4 783
  • 13
Сина ми искал от Дядо Коледа 3 джипа- аман от коли в къщи! Мисля да му купя някакви за градината, но ми се иска да получи в къщи по подходящ за възраста му подарък! Нещо което да има развивяща и образователна цел! Сещам се за Цифренка и Буквенка- подходящи ли са за предучилищна възраст и занимателни ли са? Също някой препоръчваше едни конструктори с магнитни топчета, не помня името им??? Други идеи???
Виж целия пост
# 1
Пъзел - развива много поне според мен има много според възрастта.
Тези конструктори с  магнитните пръчки и топчета има в Кауфлан - в Пловдив имате така че провери до днес даже са на промоция ако не бъркам.
Виж целия пост
# 2
Пъзели имаме няколко , нещо хич не им е фен - все аз ги редя!
Виж целия пост
# 3
Toва как ти се струва ?
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=1343
Разгледай този сайт - могат да ти дойдат идеи...

Иначе и ние имаме същия проблем с колите и другите прозиводни като джипове, камиони, багери  и т.н. Е, тази година имаме малък напредък - малкия е решил,  че иска пиратски кораб. А ние сме му купили и сглобяем замък с рицари, змей и т.н.
Виж целия пост
# 4
Здравей Вени ако искаш му купи детски компютър на български език-доста образувателен е,а има и игри Wink
Виж целия пост
# 5
Здравей Вени ако искаш му купи детски компютър на български език-доста образувателен е,а има и игри Wink

А къде има такива на български?И какво може да се прави с него?
Виж целия пост
# 6
allla  миналата година ги гледах, - за доста по големи деца са! Трябва да е поне в 3-ти клас и се отказах ! Ти купувала ли си и имаш ли лични наблюдения???

А Цифренка и Буквенка , някой купувал ли е???
Виж целия пост
# 7

такове нещо от къде може да се купи / освен он-лайн/
Виж целия пост
# 8
Supermag може да намерите в магазина на Комсед в Mall-a, италянски са, но аз лично препоръчвам Geomag - на същия принцип са, но има повече възможности за различни фигури и могат да се комбинират от различни кутии. Мисля, че могат да се намерят в Bonjour.
Дано да съм била полезна  Wink
Виж целия пост
# 9
Има ги също и в Метро и в Хиполенд.
Виж целия пост
# 10
Играчката за която питаш я има в Хиполенд, сина ми също е в предучилищна и се занимава с буквенката и цифринката, ама ги възприема като нещо за учене не за игра иначе на мен ми харесват и не съжалявам че ги купих.Аз също се чудя, миналата година беше микроскоп, за тази година мислеше да си поръча телескоп, сега се чуди а вече нямаме време.
Виж целия пост
# 11

такове нещо от къде може да се купи / освен он-лайн/
Е не точно същото но на същия принцип го има и в Кауфланд.
Виж целия пост
# 12
Здравей Вени ако искаш му купи детски компютър на български език-доста образувателен е,а има и игри Wink

А къде има такива на български?И какво може да се прави с него?
миналата година го купих на племеника ми от Метро-има игри,азбука превод на англ. и испански и други неща той е на 5г. и доста се занимава с него .Вчера го видях и в Пакосник беше около 145лв.
Виж целия пост
# 13
Имам племенник на 6,5г. много се занимава с Буквенка и Цифренка.Аз му купех ето този пиратски кораб за десет лева http://www.snimka.bg/album.php?album_id=197887&photo=4
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия