faktor 5 na laiden

  • 902
  • 12
FATOR 5 NA LAIDEN:tova e bolestta,koqto mi otkriha.tq e geneti4na . ako zabremeneq/slu4aino/trqbva da mi biqt vseki den injekcii v korema:fraksiparin i da piq hap4eta:aspirin protekt i taka,dokato rodia.moli,pi6ete ima li takiva slu4ai  i rodilo li se e zdravo dete?osven tova cqlata terapiq e mn. skupa,a zdravnata kasa ni6to ne otpuska,pitam se otkude da namerq nujnite sredstva , a vazrastta mi napredva/34/!!!
Виж целия пост
# 1
Съжалявам zа диагноzата. За съжаление е често среЩана мутация. Фраксипаринът е неиzбежен, но според статия, която четох Шансът да иzносиШ zдраво дете е 90 %. Има много жени с таzи диагноzа, можеШ да прочетеШ и zакованата тема zа жени с генетични и имунологични проблеми. И касата не поема лечението.  #Cussing out Важното е, че си открила проблема. АЗ самата имам друга мутация, която съЩо води до тромбофилия. Но Шансовете да имаме zдраво бебе са добри. Успех.
Виж целия пост
# 2
Аз съм с подобна мутация, която води до тромбофилия.
От деня на трансфера съм на фраксипарин. Отделно пия аспирин протект. В момента съм в 14 седмица и се надявам всичко да е наред. Има доста момичета, които са си родили дечица, вследствие на тази терапия.
Всичко ще бъде наред, важното е че имаш диагноза и назначено лечение.
Да, наистина е скъпо. Аз съм на фраксипари 0,6, цената му е 11,30. За цялата бременност е доста скъпо, но няма друг начин.
Успех ти желая! И не се притеснявай за годините.Моите са повече. Всички ще успеем.
Виж целия пост
# 3
blagodarq!!!
Виж целия пост
# 4
Анелка, пиши на кирилица.
Виж целия пост
# 5
Анелка,моя проблем също се решаваше с терапия фраксипарин,имуновенин и аспирин протект,назначени от д-т Конова в случай на настъпила бременност.Поради това,че за бургаските лекари АФС е нещо с което не са се занимавали ми казаха че няма нужда от фраксипарин и имуновенин и си карах на аспирина.В 14 седмица се свързах с Конова и тя се изуми че само с аспирин съм я докарала до тук.Веднага пуснахме изследвания и се оказа че съм се повлиала толкова добре,че си останах само на аспирин до края на бременността.Второто контролно изследване подтвърди първото.Не знам с кой лекар сте обсъждали терапията,но вероятно при добра реакция на организма в хода на бременността е възможно да се намалят лекарствата.Като ни изписваха ми дадоха епикриза в която пишеше какви са били показателите на бебето при раждането.Питах доктора какво означава написаното и той каза че са идеални и бебето е напълно здраво.Забременях на 34г. и родих на 35г.Желая ти успех в забременяването и износването на твоето така мечтано детенце. Hug
Виж целия пост
# 6
аз също ходих при д-р Конова Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Анелка, довери се на д-р Конова, тя е добър имунолог.
Виж целия пост
# 8
зная,тя е прекрасна и отли4ен доктор на световно ниво!!!
Виж целия пост
# 9
здравейте!моля ви,отговорете :знае ли някой координатите на д-р явор владимиров,гинеколог,който се занимава с най-новия метод ин витро? Simple Smile
Виж целия пост
# 10
http://www.ivf.bg/?p=11
Виж целия пост
# 11
MNOGO TI BLAGODRQ !!! Party Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Блгодарностите на кирилица. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия