какво ще облечете за фирмените банкети?

  • 18 858
  • 94
Момичета решихте ли какво ще облечете за новогодишните фирмени банкети.Аз тази година съм решила да не чакам последния момент и да се чудя какво да облека и за това питам по- отрано. Дайте идейки  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
дънки и пуловер Laughing
Виж целия пост
# 2
По цяла година ходя на работа с костюми, токове и пр. На служебните банкети ми е кеф да си сложа дънки и трикотажна блуза. Като цяло доста се забавлявам на онези наши служителки, които на банкетите се докарват с тоалети тип "Звездите на Пайнер". Ама мода, кво да правиш  Grinning
Виж целия пост
# 3
Аз предлагам, който иска да сложи и снимчици Simple Smile Ако нямате нещо против де..
Иначе аз съм канена на няколко.  На първият ще бъда със сатенена рокля, без ръкав и едва забележима дантелка на деколтето. На банкета на половинката. с черна рокля с доста голямо деколте, широк ластичен колан. Комбинация с лак и големи копчета и черни сатенени ботуши с висок ток. Peace
Виж целия пост
# 4
Банкета ни няма да е официален и сигурно ще облека дънки по тялото, черни ботуши с висок ток и черно поло без ръкави. Гледам да ми е удобно
Виж целия пост
# 5
Това имах и аз напредвид да слагаме и снимчици.Аз съм на 2 банкета и на сватба в началото на годината Cry и затова мисля, от пораничко.
Виж целия пост
# 6
Ами в чуденка съм Rolling Eyes По принцип всяка година си купувам нещо красиво за тези тържества, харесва ми да се кипря Flutter Но сега не знам има ли смисъл да си купувам нещо, което няма да мога да облека в следващите поне две години и съответно като си върна формата, ще е безнадеждно демоде Confused  Може би е добре да заложа на нещо класическо newsm78
Виж целия пост
# 7
Сори за оффа, но не мога да не го кажа: Белинде, честито, душо! Сег авиждам, че има ново бебе!!! Лека бременност. Пък ти всякак си хубавица, не се втелясвай - купи една трикотажна рокля, дето да ти става още някой и друг месец, хем и след раждането ще можеш да я търкаляш.
Виж целия пост
# 8
Аз съм на сватба три дни преди това. И на партито, ще съм с него: черен панталон, блуза с бродерия и инкрустации.
Може да пусна снимка, че описанието много не дава представа.  Grinning
Виж целия пост
# 9
На нашето фирмено парти бях със стилна черна рокля с горна талия, малка панделка отдолу и дължина до коляното.
На този на съпруга ми ще бъда с дънков сукман и с плетена жилетка(от ония късичките,които стигат до под бюста) отгоре.
Виж целия пост
# 10
Оле, незнам и аз... Давайте идейки и снимки, мамчета!  Grinning Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Нашето ще бъде в лъскаво заведение и ще съм с рокля.
Канена съм и на един коктейл в Резиденция Бояна. За там смятам да съм с костюм - пола + сако + високи обувки.
Евентуално ще ходя и на едно не толкова официално коледно парти... за там ще реша.
Виж целия пост
# 12
И ние имаме лъскава обстановка и трябва да сме официално облечени защото коледното парти съвпада с 10 годишният рожден ден на компанията,взех си черна сатенена рокля с детайли по нея, дано да има хубави снимки да сложа тук  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И ние ще сме лъскави, ама в по клубна атмосфера-партито ще е в Sin City и съм си купила за целта една черна рокля-къса и много, много sexy  Laughing Hug
Виж целия пост
# 14
Черен панталон 7/8 и блуза тип "прилеп"ръкав с едно паднало рамо+черни високи ботуши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия